Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a kinos helyzeteket?

Figyelt kérdés
Tudjatok, ahol tok nyomorulton erzem magam, ahova sokszor a baratok, vagy legalabbis a baratoknak hitt emberek vezetnek, vagy csak siman rosszakarok. Azok a kinos helyzetek. Ti hogyan szoktatok viselkedni (es nem csak parkapcsolati teruletre gondolok, hanem ugy altalaban)?

2012. ápr. 12. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondj egy példát.
2012. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már úgy érted, hogy más emberek hoznak szándékosan kínos helyzetbe? Gyakran poénkodnak rajtad?

Kezeld lazán, ne vedd túl komolyan saját magadat! Mindenki kerülhet kínos helyzetbe. Ha meg szándékosan megaláznak, az az ő szegénységük, nem a tiéd.

2012. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én is szívesen olvastam volna hasznos válaszokat ennek kapcsán mert jól jönne. Nekem hangulat függő, miként tudom lereagálni. Van amikor tényleg jókor jut eszembe egy zárószó ( ez a ritkább eset ), van amikor lelegyintem hogy hülye az illető és fortyogok kicsit, ez a gyakoribb.
2012. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan arra gondolok,amire a kedves masodik valaszolo! :)
2012. ápr. 12. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!