Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek visszataszító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszataszító ha egy lány cigizik? 15L

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 20:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
64%
igen...nagyon...undorító..
2012. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
35%
Sztem egyáltalán nem undorító, csak ne fújja a képembe
2012. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Fúj... nem járnék olyan lánnyal aki cigizik.. az első barátnőm azt mondta, hogy leszokott már rég, erre elkezdett cigizni.. akkor meg se csókoltam emiatt.. de amúgy is aztán szakított velem és másnap már mással járt.. -.- inkább nem akarok olyan lányt se aki valamikor cigizett, mert visszaszokik...
2012. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 walk w1th mee ***** válasza:

Bulik meg ekkor akkor belefér:)

De amúgy barátnőmnek nem engedem:D

2012. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 walk w1th mee ***** válasza:
illetve nem cigizik,de nem is fog :'DDDDD
2012. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Igen. Úgyhogy szokjál le!!! Sokkal jobb odabújni, megcsókolni egy olyan lányt, aki enm cigizik, kellemes az illata stb. Meg a cigi egészségtelen, drága, sorolhatnám még. Szóval, ha jót akarsz magadnak, szokj le!
2012. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
44%

Woww, durva válaszok. Már értem miért nem találnak maguknak barátnőt a pasik. Nálunk az osztályba 17 lány jár, ebből 9 dohányos, 4 pedig csak bulikban szív. Magyarul marad 4 nem dohányos lány, és ők bizony mind a "lúzerebbek"(túlsúlyosak, melegítőben járnak..). A mai tinik dohányoznak, és többségben a lányok. Mert az igaz, hogy a fiúknak viszont valamivel kevesebb mint a fele cigizik csak. Ja, és ez egy elég jó gimnázium.

Minden barátnőm cigizik(ha más nem bulikban), az összes eddigi barátom cigizett. Pedig igen vegyes arcok voltak.

Biztos van még pár tini aki tartja magát, meg lehet, hogy mondjuk vidéken nem divat, de a többség bagós.

Ciki, nem ciki, ez van. 16l(Igen, én is cigizek, 2 éve. És sok osztálytársamhoz képest későn kezdtem.)

2012. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem jönnék össze olyannal, aki cigizik!
2012. okt. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
ennyi idősen pláne
2012. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
22%
Nekem van olyan ismerősöm aki cigizik 15 évesen, és k*rva jó csaj.. :D Nem érdekelne ha jól néz akkor ez nem kizáró ok. Egyébként én is szoktam dohányozni. 15/f
2012. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!