Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom ezt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ezt már, hogy lehetne jobb a helyzet, hogy végre boldog legyek?

Figyelt kérdés

Tudom,hosszú lett, nem tudtam sajnos rövidebben leírni, de nagyon fontos lenne nekem ha elolvasnátok és segítenétek. Köszönöm szépen előre is!


21 éves srác vagyok, még nem voltam lánnyal. Önbizalom hiányos is vagyok egy kicsit, a sok sikertelen próbálkozás miatt aminek elutasítás volt a vége még régebb. Körülbelül 3hónapja egy közös barátnőnk által találkoztam egy idegen csajjal aki az első perctől fogva bejött nekem, csak volt barátja , így hagytam később a dolgot és nem próbálkoztam nála. Viszont amikor szakítottak akkor megint elkezdtem próbálkozni és sikerült is , kézen fogás csók ilyesmi , de azt megkellett beszélni,hogy értsem meg,ő nem akar komoly kapcsolatot most , nem szereti a bezártságod, hogy függnie kell valakitől és ilyesmi. Szóval az a helyzet,hogy amikor arra járunk ahol ő lakik mehetnek ezek a dolgok, de pl. ha bevásárló központba vagyunk ahol sok az ember és neki az ismerősei is ott lehetnek ott mellőzzük ezt a dolgot, MIVEL! ő több sráccal is ezt csinálja , csak még többet is... de arra kérem őt ha találkozik mással és csinálnak dolgokat akkor azt ne mondja el mert jobb a szívemnek így. A következő a probléma: elején ez így jól is ment, de utána hiába nem akartam ,mégis szerelmes lettem belé és ettől szenvedek most. Igazából én se akarok tőle rendes kapcsolatot , és amúgy se kivitelezhető mert így neki jó,hogy ezt csinálja, most így akar élni. A helyzet az,hogy nekem nagyon bejön a csajszi, és ő is szeret engem mint barát, így jól meg vagyunk,de ezt az állapotot mégse bírom, mert nagyon rosszul esik amikor tudom,hogy mással van.... Most akkor mindenki mondaná,hogy hagyjam a francba ha ilyen a lány, de nem tudom. A logikáján kívül,hogy nem akar komolyat és menni össze-vissza és neki az a jó, nekem tökéletes kívül belül. Az a baj velem,hogy szökő évente ismerek meg egy új nőt főleg aki be is jön nekem, így mindig az aktuálisba aki a láthatáron van, belé kapaszkodok utolsó hajszálig, pedig józan ésszel tudom,hogy nem szabad. Ha nincs ló , jó a szamár közmondás illik erre a helyzetre ,hogy inkább szenvedek ,hogy mással van, de közbe velem is néha egy kicsit , mert nincs több ilyen más nő az életembe. Még talán ez így jól is működne,hogy ha nem lennék ilyen érzelmes és HA lennének más nők akikkel hasonlókat lehet csinálni, hiszen akkor nem kapaszkodni belé ennyire minden helyzetben. DE mivel írtam,hogy nem ismerek meg soha senkit nem tudom,hogy-hogy változtathatom meg ezt a helyzetet, pedig nagyon megszeretném. Próbáltam úgy,hogy haverokkal találkozni és ők meg hoznak magukkal csajt, de ez még megmaradt beszéd szintjén. Ismeretleneket nem fogok bejelölni , társkereső oldalak nem jók szóval nem tudom,hogy mit tehetnek annak érdekében,hogy megváltozzon ez a helyzet és talán végre boldog is tudjak lenni. Ebben kérném a Ti tanácsaitokat. Előre is köszönöm!


2012. okt. 14. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Kihasznál téged,egy szaros ki csicska vagy neki,akibe beletörli az orrát,ha meg éppen úgy tartja kedve,belédrúg. Mégis kit akarsz becsapni? Egy ilyet nem lehet szeretni,max azért kapaszkodsz bele,mert szeretethiányod van,és ugye nincs más. De ha így marad,ez egy ördögi kör,olyan mintha egy börtönbe lennél bezárva. A szereteted felé előbb utóbb gyűlöletté fog válni,és győlölni fogod önmagaddal együtt...


Sztem legyél vele lekezelő,kerüld el,mutasd meg neki,h te is vagy valaki,erre fel fog figyelni,talán meglátja benned a férfit. Legyél kemény és határozott vele,mond azt neki,h innentől nem akardz vele találkozni. Olvass be neki. Jó érzés lesz,megnyugszol végre...

2012. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megertelek, en is hasonlo helyzetben vagyok, csak 10 evvel idosebb, es lany. Es nem talalok normalis ferfit.

Na mindegy, most nem ez a lenyeg.


Szerintem surgosen felejtsd el ezt a lanyt! Megis mit kepzel, mi az, hogy veled csokolozik, de kozben nyiltan megmondja, hogy masok is vannak az eleteben?

Ha Komoly kapcsolatot akarsz, felejtsd el, ha csak esetleg kesobb egy par ejszakat, akkor tartsd meg.


De azt tudnod kell, hogy csak kihasznal, es ez hosszu tavon csak rosszabb lesz, meg jobban belebetegedsz.


Egyebkent a tanacsom: menj el szorakozni, vagy csak kavezoba, fagyizoba, figyeld a lanyokat, es aki megtetszik MENJ ODA, kezdemenyezz! Hidd el sokan csak erre varnak!

2012. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy kis ribi, aki fűvel-fával csinálja, és te is egy vagy ezek közül, vagy jó esetben egy lehetsz... Hát ne haragudj, de a leírtak alapján neked egyáltalán nem ilyen nőre van szükséged. Ne áltasd magad azzal, hogy "én se akarok tőle rendes kapcsolatot" meg más effélék. Semmi másról nincsen itt szó, minthogy kapaszkodsz belé, mert jól néz ki a nő, meg szóbaáll veled, és ennyi a szeretethiányod miatt elég is volt ahhoz, hogy függővé legyél tőle, és észre se vedd, mennyire nem illik hozzád.


A tanács csak annyi, hogy hagyd ott a fenébe ezt a csajt, és keress egy kedves, normális lányt, aki hajlandó veled járni rendesen, csak veled. És akkor is hagyd ott, ha nagyon nehezen találsz ilyen lányt helyette, mert ez a helyzet, amibe most kerültél, csak megeszi a lelkedet.

2012. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen igazatok van, de ezen kívűl nagyon normális és rendes nő, tényleg szeret velem lenni el vagyok hülyülünk jó barátok vagyunk, nem használki , nem is engedném. Szóval nem az az igazi ribanc, mert írja h ő sose szeretne megbántani és nem akarja h emiatt rosszba legyünk. De abban igazatok van,hogy ez így nem állapot és csak rossz nekem.

Nem mertek oda menni idegen nőkhoz, azért nem csajoztam soha a bulikba se. Kezdjük ott h nem tudom, mivel kezdjem el a beszélgetést ami őt is érdeklné. Inkább ott ment jobban ez ahol votlak má sismerősök mert ott ment egyből a beszólogatás meg viccelődés, azért gondoltam arra a fenti dologra.

Inkább jobb nekem a kis valami a csajjal és a szenvedés utánna, mint a nagy semmi és egyedül lenni

2012. okt. 14. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:

A másodikkal értek egyet.

Szerintem csak talomban vagy nála,bocsi.

2012. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg se dugtad mi:/
2012. okt. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!