Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Sose lesz jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Sose lesz jobb a helyzet?

Figyelt kérdés
A barátom és a legjobb barátnőm nem jönnek jól ki egymással. Eddig csak csúnyán néztek egymásra, a hátuk mögött kibeszélték a másikat nekem. Mostmár viszont éjjel-nappal oltogatják egymást előttem is. Nem viselik el a másik közelségét, erős személyiségek. Próbáltam már velük megbeszélni, mindig veszekedésbe torkollott. De ez így nem jó, nem akarok választani közülük mert mindketten nagyon fontosak nekem? Volt valaki hasonló helyzetben
2010. nov. 5. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon úgy tűnik, hogy afelé haladnak, hogy összejönnek, és téged kihagynak a buliból. Bocs, de elsőre ez ugrott be. Ha közömbösek lennének egymás iránt, akkor miért kellene a piszkálódás? ne legyen igazam.
2010. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. általánosban osztálytérsak voltak.Mindig utálták egymást. Most sincs másképp. Csak ezért barátnőm ellenezte hogy összejöjjünk, mert fél akkor elveszít engem. Emiatt meg barátom utálja.:S
2010. nov. 5. 10:14
 3/4 Jules10 ***** válasza:
Mindkettőnek mondd meg, hogy tetszik, vagy nem egyformán szereted őket, és nem vagy hajlandó választani, így a rád való tekintettel legyenek hajlandóak elviselni egymást, ha úgy hozza a sors, hogy összefuttok hármasban.
2010. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
"Mindkettőnek mondd meg, hogy tetszik, vagy nem egyformán szereted őket"- Ezt a részét pontosan nem értettem. Az egyikükkel járok a másik pedig a legjobb barátnőm.Nem értem miért kellene nekik mondanom hogy tetszik.. és egyikőjüket sem szeretem jobban, csak másképpen. köszönöm a választ:)
2010. nov. 5. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!