Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Infó lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Infó lent

Figyelt kérdés
LEgjobb barátnőmnek van pasija és egész végig csak róla beszél, én ezt már nem bírom hiába kértem meg ,hogy ne legyen már ő a téma....mikor valami fontosat mondok vagy írok neki neten ő mintha elsem olvasná a pasijáról ír, hogy most épp ezt meg ezt mondja neki :SSSS nem bíírom már úgyérzem, hogy ha sokáig folytatódik tönkremegy a barátságunk :SSSSSSSSSS valaki valami mentő5letet adjon pls
2012. okt. 14. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor találkoztok, beszélgess el vele erről...

egyébként ha ez van, nem lehet valami nagy barátság... vagy a lányok másként definiálják a barátságot? o.O

F17

2012. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben őszintén elmondanám neki, hogy mit érzel. Nem egy mondatban és utána téma lezárva.. Mondd el neki, hogy te mit gondolsz erről az egészről és milyen rosszul esik ez neked. Én is voltam már hasonló helyzetben, sokáig tűrtem aztán egyszer csak elegem lett és teljesen őszintén kezdtem el vele beszélgetni, hogy ha tényleg fontos a barátságunk, akkor próbáljon ezen változtatni. Ha annyira fontos a barátság, a barátnőd kicsit elgondolkodik a dolgon, ha folytatja, akkor ez sajnos nem igaz barátság.
2012. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eddig tökjól megvoltunk...de én alapból utálom a pasiját mivel olyanokat művel amit egy pasi aki szereti a csaját nem csinálna sose...de barátnőm mintha észre sem venné nem csinál belöle ügyet és ezis idegesít már , hogy nem áll ki magáért csak azért mert szereti a pasit a pasi megcsalhatja meg stb....ebben a témában nagyon nem ért meg engem de megértem ,hogy rózsaszín felhök között van bár nem értem miért amikor a pasi nemis úgy viselkedik :SSS
2012. okt. 14. 17:45
 4/5 A kérdező kommentje:
és hiába hoztam fel már 100x a témát ő szereti és nem tudja kinek elmondani de megmondom őszintén nekem lenne pasim tuti nem mondanám el ilyen részletességel mindent mert vannak dolgok amik nem tartoznak mindenkire
2012. okt. 14. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok.

Szerintem hozd fel még egyszer ezt a témát és most tényleg ne zárjátok le addig, amíg nem beszéltétek meg teljesen. És sajnos ha szerelmes az ember, mondhatsz neki akármit.. Sajnos ezt majd a saját hibájából tanulja meg. De hallgass rám és beszéld meg vele még egyszer.

2012. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!