Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak azért hívtak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak azért hívtak el hogy nevessenek egyet rajtam?

Figyelt kérdés
Facebookon össze ismerkedtem egy lánnyal.. inkább csak barát volt mert van már neki pasija.. és ma van a születés napja meg minden.. még soha sem találkoztam ezzel a lánnyal... mikor mentem hozzá meg kérdeztem tőle hogy egyedül lesz és mondta hogy a barátnőivel van... elmentem oda ahová el hívtak le eléjük a lépcsőházuk elé... mikor oda mentem nevettek meg beszélgettek valamiről és halkan... ott álltam miközben ők beszélgettek meg minden... nagyot hazudtak mert a barátja annak a lánynak ott volt náluk.. barátja kinézett az ablakon és felhívta barátnőjét aki el hívott.. és utána elkezdtek engem sértegetni... és nevetgéltek valamin... és közben gúnyolódtak rajta..:( elég szarul esett hazudott is és még gúnyt is űztek belőlem... Ez miért volt nekik olyan jó?..:S és miért velem csinálták ezt?...
2012. okt. 14. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ez szívás...halál rájuk
2012. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
jól megszivattak, az fix. vond kérdőre a lányt, esetleg küldd el valami szép helyre
2012. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert pancsernak néznek téged. Minek mész el, ha van pasija? Ne legyél naív!
2012. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bosszút kell állnod
2012. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Állj bosszút az összes gyökeren,aki ott volt,és gúnyolódott veled, szenvedjenek az olyanok,akik más érzéseivel játszanak,vagy lelkileg kínoznak másokat. Á, igaz is ilyen emberkre kéne vadásznom,legalább csinálnék valamit ami szórakoztat, micsoda buli lenne,ahogy ezek a férgek könyörgének.
2012. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az ilyen gyökerekkel.. Felejts el és legközelebb tényleg ne legyél ennyire naiv :)
2012. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De bunkók már.Bosszuld meg te is valahogy.Amúgy,meg te is buta voltál mert ha van a csajnak pasija akkor nem kellett volna foglalkozni vele.Miért volt nekik jó? mert agyatlan p.csák,akik élvezik,h beégethetnek mást,meg azt hiszik ők a kiskirálylányok akiért minden fiú oda van.Szívasd meg te is őket.
2012. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem én vagyok a hibás..:( mert akkor volt annak a lánynak a születés napja épp és én nem köszöntöttem fel mert nem mert...:/ de Facen viszont felköszöntöttem.. Mi előtt elhívtak volna... és nagyon beszélgetni sem mertem vele mert nagyon szégyenlős vagyok.. és mikor elmentem oda ahova laknak még köszönni sem nagyon mertem mert még soha sem voltam lányok között..:// és utána volt az hogy gúnyolódtak... de lehet hogy csak viccelődtek csak én vettem fel a dolgot gúnynak..:/
2012. okt. 16. 15:06
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazatok volt..:( még azt hittem én vagyok a hibás de tévedtem-.-" remélem nem lesz rendőrségi ügyem denagyon szét verem a barátját kicsit nagy lett a szája!!!!:S mindig engem néznek ki az ilyen kis sza*r csicskák!!!? Nem lehet igaz!..:/
2012. okt. 31. 12:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ter hülye vagy... A lányok aláztak le, miért a pasira haragszol? Tényleg pancser vagy...
2012. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!