Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam rendbe magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam rendbe magam?

Figyelt kérdés

Mivel elég speciális az eset, így nem merem leírni a sztorit (nehogy ráismerjen valaki), de annyi a lényeg, hogy miután egy több éves kapcsolatomnak vége lett (csúnyán sajnos), sikerült összejönnöm egy olyan férfival, aki "elfelejtette" közölni, hogy nem független...egy hatalmas kálvária és hazudozás hullám után (miszerint szakítottak) végignézhettem, hogy feleségül vesz valakit (aki tud rólam), úgy hogy az esküvője előtt 3 órával még nálam volt és esküdözött, hogy nem házasodik.. a perverzió, hogy a nő is tudta mindezt.. (no meg az egész násznép ismert, mint a vőlegény "barátnője") aztán azt hallgattam, hogy válnak, és a nő elköltözik külföldre, mindeközben viszont a kedves feleség a lakásomon, telefonon és e-mailben zaklat (és persze semmiféle válásról nincs szó)...

Dióhéjban.

Tudom, hogy a világ legnagyobb hülyéje vagyok, hogy hagytam ezt, hiszen ha kívülről látom mindezt, én is azt mondom, hogy nyilvánvaló az egész szituáció .. sajnos visszacsinálni már nem tudom...

Csak azt szeretném, hogy az egésznek vége legyen, és mindenki hagyjon békén.. de közben a férfi szerelmes üzenetekkel bombáz, a nő meg beteg üzenetekkel, hogy mennyivel jobb nálam (nyilván azért lovagol ezen, mert riválisként tekint rám).. közben érzem, hogy felőröl az egész, elveszi minden életkedvemet, teljesen elhagytam magam és nem tudok semmiben se teljesíteni..

Kérlek, mondjátok meg, hogyan szedhetném össze magam, mert nem bírok kijönni.. csak ostorozom magam, hogy ennyire hülye voltam, de közben megszakadt a szívem és minden irányú lelkesedésemet elvesztettem.

Nyilván meg akarom szakítani mindennemű kapcsolatomat (amit nehezít, hogy munkakapcsolatban is vagyunk), de én leginkább csak azt szeretném, hogy újra magamra találjak..

Most ez nem lett valami összeszedett, de nagyon jól esne bármilyen hozzászólás.. csak kérlek azt ne írjátok, hogy én tehetek róla, mert azt tudom..


2012. okt. 15. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ember csinál nagy hülyeségeket, van, amit sosem hever ki, rajtad múlik, hogy egy-egy nagyobb traumát hogyan értékelsz, hogy mi lesz a tanulság belőle, hogy tanulsz-e belőle, vagy belerokkansz.

Igen, jó ötlet megszakítani vele minden kapcsolatot, én a munkanélküliséget is inkább bevállalnám, de talán még külföldre is mennék, ha lenne rá lehetőségem.

Ne hagyd magad, te vagy az egyetlen, akire mindig számíthatsz, legalább magadat ne hagyd el.


Hogyan találj önmagadra? Próbálj ki új dolgokat, kezd új hobbikba, s közben ne gondolj az egészre!


Sok sikert!

2012. okt. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mailcím törlése, telefonszám megváltoztatása, A férfinek legfeljebb köszönj, rosszabb esetben rendőrségi feljelentés zaklatás miatt. De ehhez az szükséges, hogy határozott legyél és tántoríthatatlan, hogy a legutolsó porcikád is azt akarja, hogy lezárd az egészet. Nem egyszerű, de ahhoz, hogy le tudd zárni, muszáj határozottnak lenned.


Hibásnak egyébként nem tartalak, hülyének sem, egyszerűen megesett, majd legközelebb okosabb leszel. ;-)


Sok sikert!

2012. okt. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm szépen a kedves hozzászólásokat, nagyon jól estek!
2012. okt. 15. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!