Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődjek vagy normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődjek vagy normális? Ti is ezt tettétek volna?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel még nem járunk de azért már majdnem. szombaton részegen felhívtam és olyanokat mondtam hogy mennyire aranyos,tök birom,cuki stb. aztán ma kiderült hogy ezt az egész suli halotta mert a fiú kihangosítva halgatta ahogy én beszélek és ott voltak a haverjai és így mindenki hallotta. utána még részegen mondtam hogy hívjon fel és úgy "kísérjen haza". de nem hívott hanem a barátnőmnek írt egy sms-t hogy nem tud felhívni bocsássak meg neki majd valahogy kiengesztel stb. és azt onnan tudtam meg hogy mentünk egy kávézóba és ott halottam hogy " halottad hogy tegnap azok a lányok részegen miket mondtak"...

2012. okt. 15. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

most őszintén...

aki ilyet csinál, rá nem néznék többet az biztos...

2012. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kérd számon,s mondd meg neki,hogy ez nem esett jól neked.

De ha ennyire oda van érted akkor nem tudom mi értelme lenne a kapcsolatnak :O


szvsz

2012. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Korotok??? Elé gyerekesen hangzik ez a dolog. Ha valaki felhív sosem hangositom ki mivel engem hivott és nem mást.
2012. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mind2en 16 -ok vagyunk .
2012. okt. 15. 17:49
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Pffffffffffffaaaaüüüjóég...


Gyerekek vagytok. -.- A srác meg szánalmas. Bár igazából 16 évesen részegen telefonálni LÁNY létedre sem valami dicséretes dolog. Kb pont összeilletek.

2012. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Doyen válasza:
100%

Tök mindegy, hogy mit megsértődsz-e vagy sem.


Egyérszt azért, mert ha azt is a Gyakori Kérdéseken kérdezed meg, hogy megsértődj-e valamin, ami egyértelmű bunkóság, akkor vagy az önérzet, vagy a minimális intelligencia teljesen hiányzik belőled.


Másrészt azért sem érdemes megsértődni, mert a hozzád hasonló butuska lányok egyáltalán nem fogják fel, hogy magasról tesznek rájuk, ezért a következő forgatókönyv fog lejátszódni:


1. Megsértődsz, és várod, hogy bocsánatot kérjen

2. Nem kér, vagy legfeljebb valami minimális gesztust tesz, amitől te rögtön megbocsátasz, és pincsikutyaként rohansz utána

3. Megint megsért, mert továbbra sem vesz kutyába se, ráadásul mindig bebizonyítod, hogy veled bármit meg lehet csinálni.

4. És te megint könnyen megbocsátasz, és ez ismétlődik ezerszer, mígnem öreg korodra rájössz, hogy a fiúk kapcaronygként tartottak egész életedben.


De persze lehet, hogy tévedek.

2012. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
imádom ha kb. 18 lennék akkor szegény lány most hogy kiderült hogy 16 vagyok jajj egy tinir.banc egy hülye k.rva vagyok.
2012. okt. 15. 17:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Na még neki áll feljebb. XD XD Ha 18 lennél akkor naív kislány lennél így meg.... hát tudod te is jól. Inkább ásd el magad h 16 évesen részegre iszod magad
2012. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Felőlem lehetsz akárhány éves...totál jogtalanul sértődsz meg....már bocs...ha felhívsz valakit részegen és hülyeséget csinálsz akkor nehogy már te sértődj meg....én se kísértelek volna haza ezek után.
2012. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kitöröltettél, de akkor is az a véleményem! Igen az vagy, még annél is olyanabb! Bakker! A kutyámnak nem kellenél részegen, tudod?
2012. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!