Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is romlott már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is romlott már el ezért az önbizalmatok?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy ha otthon belenézek a tükörbe akkor tök jól nézek ki, aztán ha egy publikus wc-ben vagy suliban nézek tükörbe, akkor kb. nem is hasonlítok az otthonira, és olyan pocsék vagyok hogy az borzasztó. És ilyenkor mindig elmegy az önbizalmam, mert mivan ha tényleg olyan pocsék vagyok...

2012. okt. 15. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez velem is előfordult már.
2012. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a ruhaboltok öltözőfülkéjének tükre különösen gonosz ilyen téren.

:D

2012. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Velem is ez van, de én 20éves fejjel eljutottam arra a szintre, hogy leszarom hogy nézek ki. Ha rátalálok az igazira, az nem a puha, fényes, frissen mosott hajamba fog beleszeretni, vagy mittudoménmibe. Ezen nem kell parálni. Ha lány vagy, akkor még annyira se, mert ha egy pasi külsőre megy, az már régen rossz...
2012. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Otthoni tükör egy adott helyen van?
2012. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fényviszonyok miatt van ez.
2012. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én szabad téren borzadok el néha magamtól. Minden apró bőrhiba látszik, amit zárt térben, lámpafénynél ne látni.
2012. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát igen,velem is így van.Ez nem ér.:D

L

2012. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de nem érdekel már. :D
2012. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. De a fényképek is megtréfálnak. :)

Tükör esetében a fényviszonyok miatt van ez. Pillanatképek esetén erre még rátehet egy lapáttal a rossz beállás is.

2012. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na, a fényképek a legrosszabbak. Ott visszalátni magam...kiábrándító.
2012. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!