Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz fiúk! Mennyire vennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk! Mennyire vennétek jó néven, ha egy tapasztaltabb haverotok kioktatna?

Figyelt kérdés

A baráti társaságomban van egy srác, de már én vagyok rosszul tőle, amit összebohóckodik csajozás terén.

Az én véleményem, hogy nagyon el van tévedve aztán gondolkoztam már rajta, hogy adok neki egy-két tanácsot, de igazából azt nem értem, miért nem ő jött már oda hozzám, hogy figyelj már, miért van az, h bla bla bla...



2012. okt. 16. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond el nyugodtan.Mi a suliban mindig adunk tanácsot egymásnak
2012. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a jóban vagytok, akkor adj neki pár tippet, de semmiképpen se kioktató jelleggel.
2012. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi mindig adunk egymásnak tippeket a spanokkal. Azt hittem, ez természetes.
2012. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!