Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez?! Inkább tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez?! Inkább tapasztaltabb nők válaszát várom!

Figyelt kérdés

sziasztok!Nagyon meg vagyok riadva és kiváncsi vagyok a válaszaitokra! Meg jött a menstruációm 25.-én, de másabb volt mint eddig.. az első 1-2 napba rózsaszínes volt és gyenge vérzés, most már vörös színű mint szokott, de még most is gyenge.A barátom még anno felfedezte hogy van a hüvelyembe egy "púp" szerűség.Az a kérdésem, hogy az micsoda?! Normális, hogy ott van?! Mert azt is észleltem, hogy a menstruációm alatt nagyobb lett, és könnyen elérhető. Kérlek válaszoljatok minél hamarabb. És bocsi a "tétlenkedésem" miatt.

17/L


2012. júl. 28. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen púpfélém nincs, vagy nem tudom mire gondolsz, szóval nőgyógyász! De sürgősen.
2012. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz minnél hamarabb! 15/L
2012. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ez így édeskevés infó... hol van az a púp pontosan? Lehet a csiklótalp (ami valójában a g-pont), vagy a méhszáj is - az meg a ciklus során hol feljebb, hol lejjebb van, ez normális.

Ha a hüvely falán van a púp, na az gond.

A menstruáció jellege, intenzitása ciklusonként változhat (akár évszaktól függően is).

2012. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy hívják,hogy méhszáj.És minden nőnek van.

De ha nem vagy biztos,akkor egy nőgyógyász nem ártana,legalább írna gyógyszert is védekezéshez is,meg csinálhatna szűrést is.


[link]

2012. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy a 4-ik válaszolónak van igaza. Jobban megmagyarázva: Egy nő benyúl teljesen a hüvelyébe és az ujj begyével érzi ezt a "púpot". Legalábbis én érzem. :/ és most hogy megvan a bajom, nagyobb lett! Tegyük fel, hogy felteszek egy tampont. a hüvely bemenettől kb 4 cm-re már érzem azt a nagy valamit... és egyszerűen megrémiszt.Lehetséges, hogy az gátolja a vérzést, mert alig vérzek.. máskor 1-2 óra alatt betelt egy betét, most meg egy egész napra is elég lenne. :/
2012. júl. 28. 13:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a méhnyak. Minden nőnek van. Menses alatt lentebb jön és kinyilik a mehszaj, hogy tudjal verezni. A verzes mennyisege folyton valtozik. Nekem most kesett es rengeteg ver volt 2napig, azota csak par csepp. Szoval ez normalis amit eszlelsz!
2012. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17 évesen hogy nem tudod, hogy milyen a szervezeted? A barátod még anno felfedezte????? Te jó isten!! Ennyi ésszel inkább ne szexelj!
2012. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösz az oltást. :D de inkább tartsd meg magadnak, ha nem tudsz normálisan válaszolni!. segítséget kértem nem tiprást! sejtettem h az lehet, de nem voltam benne biztos és ezért kérdeztem... meg nem szoktam magamba turkálni, tehát tőlem nézhetsz hülyének is.. meg lehet h iskolába tanították, de nem emberen mutatták meg, hogy mi micsoda. szerintem az normális, hogy megijedek, hogy miért lett nagyobb menstruáció idején.. egy kérdés.. és röhej, hogy némely ember hogy leharapja a másik fejét! Az előbbieknek pedig köszönöm, a normális válaszokat!
2012. júl. 28. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi. Sokaig en sem tudtam mi az :-) ;-)
2012. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!