Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért probléma az a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma az a férfiaknak, ha egy nő őszinte és szókimondó?

Figyelt kérdés
Mindig megmondom azt, amit gondolok, nagyszájú vagyok, de nem sértegető. Ha valakivel problémám van, akkor négyszemközt megmondom neki. Azt vettem észre, hogy emiatt félnek tőlem a pasik. Csak a 25+ korosztály mer nálam kezdeményezni. Miért? 22/l.

2012. okt. 16. 16:28
 1/8 Fülünyúl ***** válasza:
Ki mondta neked ezt a baromságot, hogy ez probléma a férfiaknak? És miért nem jó, hogy a korban legjobban hozzád illő 25+ korosztály próbálkozik nálad? Az egészséges és szükséges korkülönbség férfi és nő között 4-5 év a férfi javára a párkapcsolatokban.
2012. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót tapasztaltam. :) Szerint sérti a többség egóját, ha egy nő megmondja a magáét. :D
2012. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit meg nem adnék egy őszinte nőért! De ilyennel még nem találkoztam, sőt úgy vettem észre, h ha egy nő őszintének tűnik, az annyit jelent, h nagyon jól hazudik.
2012. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, nem akarlak bántani. De a legtöbb ember aki öszinte szokimondonak tartja magát legtöbbször csak nyivákolo/hözöngö, sz-rkeverö. Bizok benne, hogy te nem ilyen vagy.( Ismeröseid reakcioibol talán meglátod.)
2012. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fülünyúl ***** válasza:
#2: csak az ostobább férfiak sértődnek meg, amelyiknek van esze, az a sértődés helyett elgondolkozik és önvizsgálatot tart.
2012. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyivákoló, sem hőbörgő. Tényleg mindig megmondom, amit gondolok, a barátaim pl. ezért szeretnek. Elég népszerű vagyok, de a pasik mégis félnek...
2012. okt. 16. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ostobábbak félnek az igazságtól, attól meg főleg ha valaki ezt a szemükbe meri mondani...
2012. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán néha nem ártana több tapintat, és jóindulat, illetve időzítés, mikor mondod meg a magadét.

Nem mindent ér meg az őszinteség.

Ezzel nem azt akarom írni, hogy hazudj, vagy sunyulj, csupán néha, előbbre való befogni a szánkat,és hallgatással érünk el a legtöbbet.


Hogy ettől félnek a pasik? Hát nem tudom. De végül is azt írod, kezdeményeznek nálad, csak idősebbek, de nem annyira idősek, azzal nem értem mi a problémád akkor.

2012. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!