Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járjak egy fiúval, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak egy fiúval, akit nem szeretek, csak azért, hogy legyen végre barátom? 16L

Figyelt kérdés

nem volt még barátom, nagyon válogatós voltam.

kerestem az aranyat,miközben a gyémántokat veszni hagytam....

most nagyon egyedül vagyok.van egy fiú aki régóta szerelmes belém.járjak vele?

remélem nem tűnök nagyon egoistanak..


2012. okt. 16. 16:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy aki nekem tetszik annak én nem tetszek.akinek tetszek,az meg nekem nem jön be

tudom,hogy két irányú utcának kéne lennie...

de kell már valaki,akire szamihatok,a csaladomon kívül!

amugy,lefekudni nem fogok vele

2012. okt. 16. 17:22
 12/18 anonim ***** válasza:
Énis igy vagyok ezel hogyaki tetszik anak én nem. Akimeg hajlandő lene velem ojan rónda hogy nekem nincs gusztosom hozá
2012. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

igen...

(ehhez)

2012. okt. 16. 18:10
 14/18 anonim ***** válasza:
Haha egy sorsra vagyunk ítélve kérdező nagyon úgy néz ki..bár én nem mentem bele egy ilyen kapcsolatba de én is 16 vagyok a srác is 21 ...és szintén azok hajtanak rám akik nekem nem jönnek be és nekem azok tetszenek akiknek én nem jövök be...:D vagy legalább is nem érdeklem őket ...pedig én nem vagyok válogatós vagy hogy mondjam csak azért elvárom,hogy tudjon normálisan írni valaki legyen esze meg ilyenek...sz.val ne írja le nekem a hülyét hüjének ...meg nem szeretem a bagósokat..de igazából semmi szőke herceg kék szemmel fehér lovon vörös rózsával a kezében képzelgésem nincs..és nem is várom el...peches vagyok! :D vagy orbitálisan ronda..
2012. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez nem véletlen. Amiért így viselkedtek úgy játszik veletek a sors:) Ez nagyon is igaz.
2012. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi az hogy így viselkedtek? mindenkinek megvan a saját típusú pasija...van aki megfog van aki nem..nem tehetek róla,hogy nem tetszik valaki..nem direkt nem tetszik csak nem érzem amit kellene és kész..ha a másikra gondolsz én nem szórakoztam a fiúval kerek perec megmondtam,hogy nem lehet köztünk semmi...mert nem akartam játszani vele
2012. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el szóval amit érzel azt is az eszednek köszönheted. Nem járt senki se még a fejedben egésznap? Na de a viselkedés amit viszonoz a sors, ha tetszik ha nem. Lehet panaszkodni nála.
2012. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne, csak fájdalmat okoznál a srácnak.
2012. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!