Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne keressem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne keressem görcsösen a leendő páromat? 16L

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
pl ne keresd, de ez csak egy tipp
2012. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 mirror06 ***** válasza:
Foglald le magad valamivel. Ha folyton ezen kattogsz, csak magad eszed. Rajzolj, menj tombold ki magad egy jó futással, meditálj, érzed jól magad.
2012. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 yugym ***** válasza:
Én is keresem és már megőrülök de nem tom mi lesz nagyon kell valaki xd 22 /F izmos xd
2012. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el kúrvázni pajtikám. Az majd kirántja belőled a görcsöt asszem.
2012. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne keresd.:) Ez ahhoz hasonlít, mint amikor elveszíted a kulcsodat a házban. Gondolkozol hol lehet, hol lehet? - semmi. Majd aztán mikor megnyugszol hirtelen eszedbe ötlik hol is hagytad.

Na így van ez a kapcsolatokkal is. Minél jobban keresed, annál kevésbé találod. De amint abbahagyod, és csak élet az életed annak minden jóságával, szépségével és gyönyörével együtt egyszer csak betoppan életedbe az, akire vártál. Hidd el, hogy már úton van feléd és akkor fogtok egymásra találni, amikor annak úgy kell történnie. Abban az órában, abban a percben. Sem előbb, sem később. Ez a csodálatos az életben. Mindennek megvan a helye és ideje. Ha el tudod fogadni ezt, meglátod sokkal több örömforrás nyílik meg az életben.:)


Remélem segített.;)

2012. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi;) remélem el jön majd az én időm is:))
2012. okt. 17. 15:23
 7/18 biharif válasza:

Az addig rendben van, hogy kamasz vagy, tombolnak benned a hormonok, es ezert orulsz meg egy fiuert. De ha igy folytatod, csak az ilyrn izmos bunkok fognak kihasznalni, mint amilyen neked is valaszolt feljebb.

Szerintem a gond az, hogy tul sokat nezed a kereskedelmi szennycsatornakat es a neten is hasonlo oldalakat latogatsz, ahol azt sulykoljak beled, hogy egy luzer vagy ha 16 evesen mar nem vagy tul 10 pasin (sexxel) es vagy ket abortuszon.

A megoldas, hogy hanyagold az ilyen forrasokat, es hidd el meg fogod talalni akit keresel, vagy o talal meg teged.

Az nagyon fontos, hogy moind ketten jozanok legyetek amikor talalkoztok es nem a pia fog titeket osszehozni.

Udv!

2012. okt. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Dworkyll válasza:
Őőő, lazits. Komolyan.
2012. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Dworkyll válasza:

Csak gondolj bele. Szerinted az a párkapocslatod fog sokáig tartani, amibe most belecsapsz? Még te is, - és feltéve, hogy korban hozzádillő a párod - a párod is sokat fog még fejlődni, kb 10-20-30 évet. Nincs rá semmi garancia, hogy egy irányba.

Azaz lehet valaki _most_ az ideális számodra, nosza, vesd rá magad, de tök vállalhatatlan egy-két év múlva.

Szóval csak no para és have fun ;-)

2012. okt. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Harcművészet (nem küzdősport!!). Nem csak önvédelmi, hanem életstílus céljából. Megadja a kellő testi elfoglaltságot, ami segít a hormonháztartásod kordában tartására, emellett lelki egyensúlyt is elérhetsz vele, szellemileg is lefoglal, kikapcsol, nyugodtabbá tesz. Emellett sokat tanulhatsz vele az emberekről és saját magadról is. Nyilván ez nem csak arról szól, hogy verekedj, hanem mint írtam is, egy komplett életstílus, egy egész világnézet. Plusz nem elhanyagolható, hogy meg tudod majd védeni magad 3-4 év múlva. Kyokushin Karate, ha a küzdés érdekel, egyébként mondjuk Wing Tsun Kung Fu, azt egy papnő dolgozta ki eredetileg nőknek... de bármelyik alkalmas, a lényeg, hogy tényleg hivatalos harcművészet legyen.

Szerintem.

2012. okt. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!