Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó úton haladok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó úton haladok, hogy a leendő barátnőm büszke legyen rám?

Figyelt kérdés

Volt egy eléggé félresiklott kapcsolatom, amit most zártam le magamban.

Levontam a tanulságokat. Dolgozok szorgalmasan, edzek (sportban célokat is tűztem ki magamnak - de nem vagyok sem kövér, sem vézna!), olyan alapvető dolgokról nem is beszélve, mint a tisztálkodás, igényes öltözködés!


Mondanom sem kell, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, amolyan holtomiglan-holdtodiglant.


Mit tehetnék még, hogy büszke legyen rám a leendő barátnőm?


2012. jún. 30. 22:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Még egy egyszerű spagettireceptet tanulj meg és nyerő leszel! :)
2012. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. :)


21/l

2012. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Gazdagodj meg! :-)
2012. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ezek szép dolgok, de itt nem ér véged a teendőd. A barátnőt meg is kell tartani.
2012. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
<-----nagyon tetszik a neved!
2012. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

úgy érzem a megtartással kevesebb gondom lenne, mint a megtalálással, mert fiú létemre romantikus és szenvedélyes természetű vagyok ;)


csak fogalmam sincs merre keressem.

2012. jún. 30. 23:06
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Legyél bunkóbb, szóljál be mindenkinek és verekedjél, balhézzál, valamiért erre vágynak a nők, egy ilyen rossz fiúra.
2012. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
de nem az a nő vágyik ilyenre, akire én is vágyok :)
2012. jún. 30. 23:10
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Romantikus és szenvdelyése, vagyis ami nem kell a lányoknak. Öld ki azt az érzelmes, jó fiús éned, mert ez tényleg nem kell nekik, így már értem miért nem jön össze egy lánnyal sem, hidd el én is emiatt szívtam évekig, azt hittem ezt kell nekik, emrt én ilyen jellem voltam, így neveltek itthon, hogy a lányokkal kedves és udvarias legyek, de ez rossz nevelés! Minden fiú, aki sikerese, bunkó, beszólogatós, egoista, beképzelt, nagyképű, agresszív.
2012. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!