Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltékenyek a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenyek a nők a nagymellű nőkre?

Figyelt kérdés

Kedves nagymellű nőtársaim! Észrevettétek-e,hogy a legtöbb nő ellenszenvvel,bizalmatlansággal kezel,vagy inkább még helyesebben fogalmazva elkerül benneteket?

Főleg az átlagos testalkathoz tartozó nagy mellekre igaz ez.Szerintetek?

Várom a féltékenyek s a nem féltékenyek véleményét.


2012. okt. 16. 23:59
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

2-es,süt az irigység.Mindjárt besárgulnak a betűid.

De miért vagy féltékeny?Ez a kérdés itt.

2012. okt. 17. 00:35
 12/27 anonim ***** válasza:

ma 00:25

Szerintem a humor nem elég! Nagyon fontos a férfiak számára a jó megjelenés. Én pl. tudom hogy féltékenyek, lehet látni az arcukon, a nézésükön + a megjegyzésükön. Van sok nagyon csinos lány ismerősöm, formás alakkal, jó humorral és laposak. Míg én nem vagyok az aki teli van önbizalommal és megnyílik 1 pasi előtt, nem vagyok az aki kipakolja mindenét, nem vagyok a legformásabb csaj, mégis minden pasi akiket ismertünk engem akart és nem őt. Attól meg, hogy udvarol nekem 1 férfi és mert tetszik neki a mellméretem, az nem függ össze azzal, hogy kapható is vagyok. Szóval nem vagyok semmilyen kalandra nyitott. Mindig is hosszú távú kapcsolataim voltak...

2012. okt. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

ma 00:25

Ezt kérlek nézd meg. + 1 kérdés hozzá.


[link]


Szerinted ehhez a nőhöz is odamennek a pasik udvarolni, csak mert jó a humora? Kicsit gondold át amit írtál.

2012. okt. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy elég a humor, hanem az is legalább olyan nyerű tud lenni, mint a nagy mell. :)

Szerintem nem vagyok irigy, Te viszont mintha odáig lennél magadért - bár úgy érzem, bármit is írok, arra azt mondod, hogy irigységből mondom.

10-es, ez nekem is ismerős: fura, de ha meglátok egy nőt, akinek szép mellei vannak és ki is pakolja, én se tudok sokáig máshova nézni, holott nem igazán vonzódom a nőkhöz. :D Nem izgulok persze fel, de azért ritkán látok olyat.

2012. okt. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Tőlem menekülnek a nők,mintha leprás lennék.Szinte nincs is barátnőm.

Egyszer egy nagymellű barátnőm-aki barátnő,de sajna nagyon távol van-felvetette,hogy ez azért van,mert irigylik a mellméretemet.

Bár tény,hogy elég erős egyéniség vagyok,határozott.De akkor sem esik jól az irigység.

2012. okt. 17. 00:45
 16/27 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy több 00:25-ös hozzászóló van. A 8. válaszólónak szántam a válaszaim aki a 2. is volt itt.
2012. okt. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Mindenki irigy mindenkire. A b*zik a b*zikra, a kisf@szúak a nagyf@szúakra stbstb. Nem tudtad?
2012. okt. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Ezt a linket kissé túlzásnak tartom, bocsi, hirtelen nem beteg emberekben gondolkodtam. Nyilván a megjelenés is számít, legyen csinos az ember, legyen ápolt, gondoltam, ez egyértelmű. Nem értem, mi a vita tárgya amúgy, mert én nem támadtam rátok. A kérdező kiírt egy kérdést, amire általában válaszok érkeznek a kommentelők személyes véleményével és tapasztalataival.

De oké, akkor írom azt, amit olvasni szeretnél: igen, a nagy melleid miatt féltékeny rád MINDEN nőtársad, szegények elbújhatnak mögötted, hiába szépek és okosak, hátrányban fogják érezni magukat melletted. :( BÁRCSAK NEKEM IS BAZI NAGY MELLEIM LENNÉNEK!

2012. okt. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

Engem nem zavar. Inkább büszke vagyok rá. Nem mindenki lehet egyforma. Amint mondtam én is tudok mit irigyelni másokban, hát örülök, hogy azért van rajtam is mit irigyelni :) Légy te is inkább büszke erre! :)

2012. okt. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

,,Tőlem menekülnek a nők,mintha leprás lennék.Szinte nincs is barátnőm." Biztos pont a melleid miatt nincsenek.


,,Bár tény,hogy elég erős egyéniség vagyok,határozott.De akkor sem esik jól az irigység." Ezek szerint nem annak van kisebbségi komplexusa, akinek kicsi a melle, hanem neked, mert a melleid mellett nem tudsz érvényesülni. (találgatás)

2012. okt. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!