Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltékenyek a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenyek a nők a nagymellű nőkre?

Figyelt kérdés

Kedves nagymellű nőtársaim! Észrevettétek-e,hogy a legtöbb nő ellenszenvvel,bizalmatlansággal kezel,vagy inkább még helyesebben fogalmazva elkerül benneteket?

Főleg az átlagos testalkathoz tartozó nagy mellekre igaz ez.Szerintetek?

Várom a féltékenyek s a nem féltékenyek véleményét.


2012. okt. 16. 23:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

ma 00:48

Mi sem támadtunk rád. Ne legyél ezért ideges :)

Amúgy én sem beteg emberekben gondolkodtam, de nem találtam jobb képet neten példának. Szerintem az a kép is megfelelő ahhoz a válaszhoz. Én azt sem mondtam, hogy irigy vagy, nem konkrétan rólad volt szó, hanem a legtöbb nőről írt a kérdező. De a válaszaidban azért volt 1-2 furcsa írás. Leírtad a véleményed, ezért nem ítél el senki ne aggódj.

2012. okt. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

20,nem. A melleim miatt nincs.Sőt.

Meg van az oka,amiért felvetettem a kérdést.Lehet később kifejtem.

Az erős egyéniséget meg azért írtam,mert lehet,hogy ez a riasztó.

2012. okt. 17. 00:58
 23/27 anonim ***** válasza:
21-es: a kérdező egyből megállapította, hogy irigy típus vagyok (az ő szavaival élve csak úgy sárgulnak a betűim). Én nem igazán szeretem ezt a jelzőt, mert én csírájában el tudom folytatni az ilyen típusú érzéseimet, mivel tudom, hogy nem visznek előrébb. Szóval inkább a jelző/megítélés miatt lettem undok, nem azért, mert nagy a melle. :)
2012. okt. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nekem kis melleim vannak, ám ennek ellenére egy nő nem lesz ellenszenves számomra csupán a mellei miatt... sőt, elég abszurdnak hangzik már maga a gondolat is, hogy valakit a melle alapján ítéljek meg.

A két legjobb barátnőm is igencsak meg van áldva kebelügyben, és még átlagos testalkatúak is hozzá. Mégis tökéletesen kiegészítjük egymást már hosszú évek óta :)

Kicsit (nagyon?) túlmisztifikálja a mai társadalom a melleket... az nem minősít senkit, hogy mekkora melltartót hord. Ez egy testrész, ami kinek ilyen, kinek olyan. A lényeg, hogy egészséges legyen.

2012. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
én 22éves vagyok alacsony vékony és elég nagyok a mellem. Én nem szeretem, pedig vonzom a pasikat de ha lesz rá módom kisebbítetek majd. Sokkal nehezebb ruhát is venni és sajnos sokszor tapasztalom a nők elitélését és már egyből rossznak könyvelnek el, pedig nagyon nyitott lennék mindenkére és pl én meg sok csajnak a seggére mondom hogy basszus neki dejó és mégsem ítélem el érte... Nem értem miért kell egyből elitélni az embert. A nagy melleket nem kértem, csupán genetika.
2012. nov. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
a 22éves vagyok még mindig. Az lemaradt h szerintem a legtöbb nő nem irigységből ítéli el a nagy melleket hanem valamiért egyből az jut eszükbe h ez a csak biztos krva. Én pl nem igazán pakolom ki amim van de mindenhogy látszik h nagy. Nekem csak hosszú kapcsolataim voltak és mindegyik pasim azt mondta hogy nem a melleimért szeretnek de jó hogy vannak. Sajnos engem zavarnak, itt kezdődik a legnagyobb baj.
2012. nov. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Igen, mert mi is olyanok akarunk lenni. :( Tudjuk, látjuk, hogy a pasik/pasijaink is nagyon megnézik ezt, és minden figyelmüket kizárólag magunkra akarjuk fordítani. Rosszul esik ám, ha valamiben bénák vagyunk. :) De nekem legalább a se**em jó és úgy általában az alakom, nekem azt dicsérik.

Nézd, én nem K-zok le egy nőt azért, mert nagyobb (sokkal nagyobb) cicije van mint nekem. Egyszerűen csak én is olyan szeretnék lenni és úgy érzem, összezsugorodom, amikor mellettem áll egy ilyen nő. :( Tudod ezt, kedves kérdező, hogy milyen megalázó érzés?

Hozzátenném, ha meghízok, természetesen popsira megy és combokra, sosem cicire. Szóval zsír kizárva. :)

N23

2012. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!