Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már gyereket szeretnék, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már gyereket szeretnék, ez normális?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok a barátnőmmel együtt élek!És elég komoly a kapcsolatunk..Van rendes munkám,igaz autószerelő vagyok de jól keresek ,úgy érzem már készen állnék rá,hogy családot alapítsak.

A barátnőm 20 éves ő nem igazán szeretné.De ezt megértem,mert fiatal és én is az vagyok...Nem is feszegettem a témát nála se..

Csak mennyire normális,ha már most szeretnék gyereket?


2012. okt. 17. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyenfuggo a dolog.

Van aki mar fiatalon szeretne, van aki csak idosebb koraban es olyan is van aki soha.

2012. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dagi vagy?
2012. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok dagi
2012. okt. 17. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Gondolj bele, hogy a 60-as 70-es években (tudom, őőőskor, de azért nem volt az olyan nagyon régen) a legtöbben a huszas éveik elején házasodtak és családot alapítottak. Csak az utóbbi 1-2 évtizedben tolódott ez annyira ki, hogy kora huszonévesen a legtöbben még bulizni akarnak, nem pelenkázni.
2012. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!