Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PASIK nem szeretik a kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK nem szeretik a kezdeményezős nőket, leginkább a 30-as korosztályú pasikra gondolok, ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

az én párom 33éves sportoló és azt mondta,hogy ha én kezdeményeztem volna azaz tényleg durván rányomulok akkor csak megfektetni kellettem volna Neki de így meg élvezte,hogy nem adom magam könnyen..és a túl kihívó ruhákat sem preferálta..:)

21/L

2011. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erről megoszlanak a vélemények.....


Ha tetszik a lány és nem egy rib@nc akkor nincs ellenemre ha kezdeményez...


De az sem okoz gondot ha nekem kell kezdeményeznem!


De amit az első válaszoló írt..háát szerintem egy lány nem csak akkor tűnhet könnyű vérűnek ha ő kezdeményez, hanem ez fordítva is lehet igaz, hogy a cicababa azt várja h kiteszi magát..aztán az olvasható le a fejéről, hogy "basszatok meg ha jó csávók vagytok"

2011. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én 30 körüli pasi vagyok...nyugodtan kezdeményezz :D
2011. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az átlag alatti lányok kezdeményeznek, de nekik szinte más lehetőségük nincsen. Amúgy a halálom, ha egy lány kezdeményez. Mondjuk kinek mi a kezdeményezés? Ha csak jeleket küld az ok.:) 34F
2011. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már 18 éve várom hogy egy lány kezdeményezzen,szerintem szüzen halok meg..34\F
2011. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Magambol kiindulva, ez nem igaz! Szerintem ez nem korosztaly hanem szemelyfuggo. Mi zarkozottabb pasik szeretjuk a ramenosebb noket. Ha amugy is tetszik a no nyugodtan kezdemenyezhet. Kulonben is mindig a no valalszt, csak a legtobb ferfi nem tud rola :)


35F

2011. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lia99 ***** válasza:
A párom is igyvan ezzel, szokta élvezni a dolgot.19/L
2011. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nem vagyok valami csajozó típus , úgy hogy szeretem ha egy lány kezdeményez :) 21 F
2011. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze, a nő értékét az határozza meg, hogy mikor szexel. bezzeg a férfike körbedughatja a fél várost, ő akkora kan lesz. nőként meg csak üljek, és várjam a csodát
2021. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!