Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak csókolózás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak csókolózás közben h felizgassam a pasimat?

Figyelt kérdés
15.l..szóval ne legyenek nagyon durvák.. Olyanokra gondolok h pl túrj bele a hajába.
2012. okt. 17. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Pl. túrj bele a hajába.
2012. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Túrj bele a hajába.
2012. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Túrj bele a nadrágjába.
2012. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hátt ti nagyon segítőkészek vagytok..xD
2012. okt. 17. 22:33
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem olvastátok? Nem nadrág, nem ülés, nem f*rok!

Figyeljetek már a pontos válaszadásra!

Köszönöm!

2012. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában a csókkal már fel kéne tudnod izgatni. Ha ez nem megy, akkor hagyjátok az egészet még pár évig :)
2012. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
húzd magadhoz közelebb, öleld át, fogd meg a seggét
2012. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Magával a csókolózással is fel tudod izgatni. Egyszer volt részem egy olyan csókban hogy felért egy szexel :) Nagyon értette a dolgát a lány, de nehéz leírni hogy is csinálta. Egyre jobban begyorsított, egyre hevesebben csókolt, ölelt, túrta a hajam, nagyon szenvedélyes volt, teljesen rámmászott, beleült az ölembe szemből csók közben, és a vágy sugárzott minden porcikájából, hogy kíván engem. Persze én is nagyon beindultam tőle, és tartottam vele a lépést :) Letepertem, lefektettem, ráfeküdtem, úgy csókolóztunk. És ez az egész jó sokáig tartott, asszem életem leghosszabb és legjobb csókja volt.
2012. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért durva a nadrág? Miért szúrsz le miatta? Nem azt mondtam, hogy vedd ki, csak túrj bele.
2012. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Normál esetben már maga a csókolózás is elég :D Simogasd ahol éppen szeretnéd, érj hozzá a melleiddel, ülj az ölébe stb.
2012. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!