Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos, hogy egy srác művelt legyen?

Figyelt kérdés
Pl.: Egyetemistaként járnátok-e olyan sráccal, aki nem akar, vagy nem tudott bejutni egyetemre? Esetleg értelmes/okos a srác, csak épp más az ami érdekli.

2012. okt. 17. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
én járnék, ha más az ami érdekli és nem a papír vagyis a diploma
2012. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
engem nem a papir erdekel.de legyen intelligens,tajekozott a vilag dolgaiban.az okos pasik mindig beinditjak a fantaziam :-)
2012. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak olyan sráccal járnék, aki ért ahhoz is amihez én, és tudnánk egymást segíteni, fejleszteni, motiválni... másként nem látom értelmét egy kapcsolatnak. Szexelni lehet kapcsolat nélkül is.
2012. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2012. okt. 17. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem számít a diploma. Fősulira jártam, ott is dolgoztam, elhiheted, pont annyi bunkó ember van ott is, mint egy szakmunkásképzőben (bocs), csak legfeljebb tovább tudják titkolni...láttál már bulizó egyetemistákat?

A műveltségről meg annyit, hogy persze, tanultam én is filozófiát, szociológiát, mindenféle "értelmiségképző tantárgyat", de ha magától nem érdeklődik az ember ezek után, simán elfelejti, ahogy kilép a vizsgáról.

2012. okt. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemista nem egyenlő a művelt emberrel. A műveltség az okosság és az intelligencia megint nem ugyanaz a fogalom. Nekem, mint egyetemista csajnak az kell, hogy a pasi érdeklődő, tájékozott és intelligens legyen. Nem érdekel, ha nem olvas pl francia romantikát, ha nem érdekli, viszont igenis érdekelje valami, és legyen nyitott. Nem kell ahhoz diploma meg mindenféle papír, hogy valaki széles látókörű és értelmes legyen.
2012. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!