Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyire bíztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire bíztok még bennünk, fiúkban?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vok lány, boccs ha csalódást okozok ^^ de ezt nem lehet általánosítani, mint ahogy a fordítottját sem. A bizalom az egyéntől függ.


20/F

2009. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy hibám, hogy mindenkiben megbízok, feltétel nélkül, és ezt sajnos sokan ki is használják :S
2009. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bennetek fiúkban így konkrétan semennyire. De ha valaki kiérdemli a bizalmam, akkor abban az illetőben megbízok. És vannak ilyen fiúk/férfiak, akkor elnyerték a bizalmamat.
2009. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem bízok meg sajnos egy fiúban sem.

Pedig jó lenne...

2009. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem bízom meg, de álcázom.
2009. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a bizalom (persze, ha komolyan gondolja egy pár a kapcsolatot) alap dolognak kell lennie. Úgy kell viselkednie egy fiúnak, hogy az a lány részére ne legyen félreérthető, stb. Válaszolva a kérdésedre: én lány vagyok és 100%-ig megbízom a partneremben!
2009. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

minden pasi egyforma- csak pasi:D

nem bízom meg egy férfiállatban sem

bocs fiúk

hihi

2009. aug. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem bizom meg senkiben, mármint semelyik fiúban sem, mert már volt pár, aki "bemutatkozott".És ez is az egyik nagy hibám, hogy bizalmatlan vagyok!sorry fiúk!

17/L

2009. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!