Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Koleszokban az jön össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koleszokban az jön össze előbb a csajokkal aki többet jár át hozzájuk, vagy nem ezen múlik?

Figyelt kérdés

Van egy pár fasza lányszoba amolyan könnyen kaphatónak tűnő lányokkal és csomóan odajárnak. Épp most jöttem vissza az egyikből vizipipáztak, bementem... erre az egyik srác rögtön elkezdett oltani, hogy beleköptem-e, mert barna lett. Persze az egyik csaj rögtön szólt, hogy már régóta olyan volt de ez pl köcsögség amit még civilizáltabb környezetben is minimum egy pofonnal honorálnék. De így nem szóltam egy szót sem, nem kell a balhé.


A lényeg, hogy a srác biztos úgy érzi, hogy ő most jó a csajoknál én meg nem mert nem vagyok ott meg eljöttem meg minden. Igaza van, vagy nem ezen múlik?


Én nem vagyok az a nyomulós típus, ha valakinek tetszem az nyitni fog én meg arányosan haladok annyira amennyit enged. De ha nincs nyitás általában nem szoktam erőltetni a témát. + úgy érzem bejövök a szobában egy csajnak de egyben úgy érzem pont attól leszek számára különleges, hogy kicsit elérhetetlen vagyok, hogy azért keresem a társaságát, de visszafogottan.


Vagy nem?


2012. okt. 18. 21:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Cserébe ha magától jön oda hozzám 100%-os nyitottságot kap tőlem. Én ilyen vagyok.
2012. okt. 18. 21:34
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkozom, hogy ilyen esetben egy "a k.rva anyádat oltogassad" belefér? vagy nem?
2012. okt. 18. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Koleszban az jön össze előbb a csajokkal aki előbb megtanul szalonnás rántottát sütni egy hajszárító, egy fésű, és egy kukafedél segítségével.
2012. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én abszolúte díjazom a stílusodat, sőt, minden tiszteletem a tiéd, de sajnos egy kollégiumban nem az efféle mentalitás szokott a siker felé vezető kacskaringós kis ösvénykén vezetni. Most mindenki felszabadult, elkezdődött egy új élet, és még érvényben van, hogy a fiú kezdeményez, ha a lány éppen nem veszi a fáradtságot, vagy éppen fel sem tűnt neki az adott srác. Abból a nyíltságból próbálj egy picit átrakni a hétköznapjaidba is, és spontán menj át egy szobába, vagy haverkodj össze pár csajjal, és úgy kérdezd meg, hogy átmehetsz-e.

A csávó meg tipikusan a kis semmilyen gyerek, de jujj, be lett engedve, ezért most ő igenis megmutatja, mennyire humoros. Így lényegében imponálni akar az által, hogy megjegyzést tesz rád. Egy szimpla: "Amúgy áll a f*szod, hülyegyerek?" általában vissza is billenti a normális kerékvágásba, utána még pár elmés megjegyzés, és csöndben is marad.

Na, de visszatérve, ne szalaszd el a lehetőségeidet, fiatal vagy, vegyél egy nagy levegőt, és ismerkedj. Szurkolok.

2012. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!