Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megviselt erzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megviselt erzelmi allapotban vagyok. Normalis amit muvelek?

Figyelt kérdés

Egy zacsko sos ropi tarsasagaban konnyektol aztatott arcal regi dalokat hallgatok. Ti mit csinaltok szerelmi kriziskor? En bele fogok orulni.

http://www.youtube.com/watch?v=qe-dNUxi6SQ&feature=youtube_g..



#Szerelmikrizis
2012. okt. 20. 00:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2012. okt. 20. 00:17
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi bánt, drága? :o
2012. okt. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A fiu aki az elso perctol kezdve evette az agyamat( nem kulsovel, a tulajdonsagaival meg a szemelyisegevel) csak egy aranyos lanynak tart, mig egy barbi bababa szerelmes. Es most mindenki rajtam szorakozik.
2012. okt. 20. 00:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, kegyetlenek ezek a mindenkik akkor.
2012. okt. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

teljesen normális, én is ezt tenném a helyedben, bár inkább egy tábla milkával meg egy pohár borral


erre úgyis mindenki ugyanazt a tanácsoat adja: ne törődj vele, meg majd az idő stb.

hülyeség, de okosabbat úgyse tudunk


nekem is van szerelmi bánatom, de olyan rég, hogy már lassan megszoktam, együtt élek vele

barbibaba helyett aranyos, átlagos, majdnem csúnya lány van, én meg sokkal szebb és jobb vagyok, mégse kellettem

kegyetlen az élet néha

2012. okt. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Hagyd a pi.csába. Szard le. Keress olyat aki szeret és képes boldoggá tenni.


http://www.youtube.com/watch?v=L-ql9C_itQw&feature=related

2012. okt. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Ha a link nem jó írj.
2012. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Mármint nem a fenti hanem amit írtam priviben.
2012. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerencsere mar csak decemberig kell kihuznod, aztan jon a vilagvege
2012. okt. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:)

Igen, és a kegyetlenek a B-bolygón rekednek, a jók meg az A-bolygón felemelkednek és boldogok lesznek egy szeretetteli világban.:)

2012. okt. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!