Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tetszik egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik egy 18 éves fiú, de félek, hogy utál engem.

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, de pár hónap múlva leszek 15, a srác meg novemberben lesz 19. És az a lényeg, hogy néha ő is jár arra a szakkörre, ahová én és nagyon tetszik. És amúgy mindketten balkezesek vagyunk, bár ez nem hiszem, hogy olyan sokat számítana...

De az a lényeg, hogy múltkor azon a szakkörön majdnem mellém ült, ugyanis mellettem volt 2 szabad hely és ő pont a mellettem lévő szék melletti székre ült le. És nekem ebből az jött le, hogy direkt kerülne engem, ezért nem akar mellém ülni. Ráadásul pont a mellette ülő hülye p.csákkal beszélgetett, meg tőlük kért ceruzát is..

És ez a szakkör hetente egyszer van, és ezen a héten nem jött szakkörre. És félek, hogy ez is miattam van, mert annyira megutáltattam vele az egészet...

Szerintetek ezeknek lehet bármilyen jelentősége? Tényleg azért nem jött ezen a héten, mert engem utál? És ha nem utál, hogy tereljem magamra a figyelmét? Egyáltalán lehetne nála esélyem?

Előre is köszönöm a válaszokat.

14(és 5 hónap múlva 15)l


2012. okt. 20. 11:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

*mögötte ülő

És amúgy bocsi, ha zavaros, csak siettem..

2012. okt. 20. 11:32
 2/17 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy esetleg beteg lett, vagy valami fontosabb dolga akadt?
2012. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

"ő pont a mellettem lévő szék melletti székre ült le. És nekem ebből az jött le, hogy direkt kerülne engem"


Oh God why...


A csávó bement a terembe, leült egy üres székre, ez történt...

2012. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mekkora probléma...
2012. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem jönne össze egy 14 éves csajjal..
2012. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem utál, nem kerül, de észre sem vesz, ebben biztos lehetsz. Nem azért nem ült melléd, mert kerülni akar, mert akkor 3 sorral arrébb ült volna. Azért ült arra a székre, mert az volt üres. Én egyetemi előadásokon soha nem nézem, hogy hova üljek, bemegyek és leülök az első adandó székre, ha ez egy srác mellett van, akkor oda. De se nem azért, mert ismerkedni akarok, és ha csak kettővel mellé ülök, akkor sem azért, mert kerülöm őt. Azt sem tudom a csoporttársaimról, hogy hogy hívják őket. Na szerintem ez a srác pont így van vele. És te még ne akard felhívni a figyelmét sehogy, mert nagyon gyerekesen viselkedsz, ezt a kérdést azt hittem, hogy egy 10 éves kislány írta. Ne is csodálkozz, hogy nem vett még észre, nem vagy hozzávaló.
2012. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szerintem írd meg a matek leckéd :)
2012. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

11:54 Nem kéne nagyszavakkal dobálózni, amíg nem is tudod, mit jelent...Ez szánalmas :)

Utolsó: Már kész van ;P

2012. okt. 20. 13:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, tisztában vagyok vele. :) De ha a mi tanácsaink nem megfelelőek, akkor menj és beszéld meg édesanyáddal a problémádat, hátha ő tud segíteni a 14 éves gyerekének, hogyan pasizzon... :) De ne csodálkozz, ha ő is inkább valami házimunkát, vagy tanulnivalót ad a kezedbe.
2012. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Most ezt úgy mondod, mintha akkora baj lenne, ha valakinek 14/15 évesen már van barátja...

Most az szerintem is ritka gáz, amikor 14 évesen panaszkodnak, hogy -Úristen, a 25 éves barátom megujjazott, lehetek terhes? Mire jönnek az olyan válaszok, hogy meg is érdemelted, minek pasizol ennyi idősen, és még sorolhatnám. De basszus 14 vagyok, nem megházasodni készülök....Meg amúgy is, szerintem ha ennyi idősen lenne barátom, legalább tisztába lennék vele, milyen is egy igazi kapcsolat és így a későbbiekben már nem lenne annyi gond vele..Legalábbis szerintem.

2012. okt. 20. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!