Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, hogy 22 évesen szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 22 évesen szűz vagyok? (F)

Figyelt kérdés

Félek, hogy ez így is marad... középiskolában elég szerencsétlen voltam, de a végefele lett volna pár lehetőségem, elbaltáztam....


Majd kimaradt 3 év, konkrétan remeteségben éltem szinte, alig ismerkedtem bár az első évben megismertem egy lányt, de egyrészt lassú voltam másrészt az életem miatt baromira lehangoló....


Most itt van az egyetem, 2 hónapja vagyok itt, de egyenlőre semmi sem történt.... randiztam pár lánnyal, de amint kiderült, hogy itt mindenki ismer mindenkit behúzták a kéziféket.


Egyszerűen nem megy. Sosem volt még barátnőm, és az a baj hogy emiatt olyan hülye érzésem van, szinte gyereknek érzem magam.


2012. okt. 20. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Az.Masok szerint az de szerintem ez hulyeseg.Ugyan olyan ember vagy mind a tobbi es ez legyen a leg kevesebb gondod.Egyszer ugy is osszejon.Vagy nem.S ha nem jon ossze mi lesz?vilagvege?Ezen nem is kene parazni.
2012. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Pancser.
2012. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki ez, nálad később indul be ez az élet, ez van ezt kell szeretni. Én sem voltam tizenévesen az a nagy bulizó meg csajozó típus, igaz voltam már nővel, csak sajnos a szakításunk az nálam nagyon szíven vágott 3 évig szenvedtem miatta, befordultam, depis voltam, mert csúnyán megbántott és megalázott, és 3 évig még szerelmes voltam belé, ez van sajnos. Most én 21 évesen itt vagyok barátnő nélkül és ez már lassan 5 éve lesz ez így. Én is ismerkedem már lányokkal de nekem sem jön össze sosem, na és akkor milesz? A lényeg megkell tanulnod azt hogy ezen kár rágódni, fiatal vagy még ráérsz ezzel várni. Én rájöttem hogy a legegyszerűbb és a legjobb az ha építem a jövőmet ilyenkor, dolgozgatok, tanulgatok, elvagyok. A barátaimnak köszönhetem azt hogy észhez térítettek, igaz a barátaim 90%-ának van már párja de nem kell ezzel foglalkozni előbb utóbb téged is elér a szerelem és akkor mások fognak majd rád irigykedni hogy neked milyen jól összejött.
2012. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki. Nekem is volt egy pasim, aki 23 volt és szűz. Félve mondta el, de amikor elmondta én csak annyit mondtam, hogy jó. Ő meg nem értette hogy miért nem akadtam ki :D
2012. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Félbehagytad a sztorit. Végülis átlépte a bűvős határt vagy kivágtad a fenébe?
2012. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Átlépte :)
2012. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem ciki,aki ezért lenéz,vagy kiröhög,vagy akármi rosszat gondol rólad,az egy állat,nem ember.Csak magadnak az,de egyszer csak összejön,lehetetlen,hogy ne jöjjön össze.
2013. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amúgy is,manapság elég gyakori,hogy középsuliban az ember elszalasztja a lehetőségeket ilyen-olyan félelmek miatt.Bár tudom,hogy manapság az a divat,hogy 13 évesen veszítse el az ember a szűzességét,de szerintem aki ilyen fiatalon veszti el,az szánalmas.
2013. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!