Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Bátyám 3 évvel idősebb mint én. Van egy haverja, aki egy évvel idősebb mint én. És nagyon szeretem ezt a fiút. De Ő mindig ilyen népszerű lányokkal van... és én nem vagyok az. :( Hogyan érhetném el, hogy megkedveljen? Bátyám tudja, hogy kedvelem a haverját, de ennek a haverjának nem merem elmondani. Nem vagyunk valami jóban, néha beszélgetünk, meg köszönünk egymásnak, de ennyi.
2012. okt. 20. 13:39
 1/4 anonim válasza:
Ha bátyád áthivja a haverját akkor legyél velük egy kicsit és akkor jobban megismer. Mondd meg a bátyádnak h kérdezze meg a haverját,h teccel-e neki és aztis h mivel tudnád elérni ha semmivel akkor esélytelen
2012. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
amúgy én 14 éves vagyok.Nem vagyok valami nagy fiúzós, de nagyon megtetszett ez a fiú. Amúgy ha itt van, rögtön felmennek bátyám szobájába. Ami még rosszabb, hogy most a foú összejön egy osztálytársnőmmel, (az osztály legszebb lánya, de amúgy egy szemétláda)
2012. okt. 20. 13:51
 3/4 anonim válasza:
Hátt akkor elég fura lenne befűznöd.. szerintem tegyél le róla mert ha ő is tudja h egy szemétláda az a lány akkor valószinüleg egy olyan fiú aki trófeának tartja a barátnőit
2012. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De Ő nem ismeri a lányt. Csak a lány mondta, hogy tetszik neki, a fiú, és a fiúnak is bejön a lány. De Nem tudja, hogy milyen.
2012. okt. 20. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!