Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit gondoltok egy olyan fiatal nőről, aki nagyon finoman, igényesen és elegánsan öltözködik, bundát hord?

Figyelt kérdés
Mi az első benyomásotok? Van/lenne valami előítéletetek?
2012. okt. 20. 14:58
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kultúrsznob. :)
2012. okt. 20. 15:33
 12/38 anonim ***** válasza:
64%

"nagyon finoman, igényesen és elegánsan öltözködik, bundát hord?"

A bunda az igénytelen és nem elegáns...

2012. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Nem azt kérdezted, mi a véleményem rólad, hanem azt, vannak-e előítéleteim:)

Rólad nincs véleményem, nem ismerlek. Ha meglátlak így az utcán, ez lenne az első benyomásom.

Ettől még lehet, hogy tévedek, és kedves vagy, meg laza, jó beszélgetőpartner és a bundát is egy állatvédő alapítványtól vetted, és természetes úton elpusztult állatból készült:D És érettebbnek tartom magam annál, hogy ilyenkor ne tudjak felülemelkedni az előítéletemen.

De a kérdésed nem ez volt.

Ha megsértettelek, bocsánatot kérek:)

2012. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
10-es voltam, de szerintem kiderült.
2012. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Nem sértettél meg, csak a kultúrsznob szót még nem hallottam eddig. Ezidáig csak sznobokról tudtam. :)
2012. okt. 20. 15:48
 16/38 A kérdező kommentje:
12. Miért is igénytelen a bunda?
2012. okt. 20. 15:49
 17/38 anonim ***** válasza:
ha eredeti a bunda, akkor vannak előítéleteim, mivel ellenzem azt, hogy egy nő, vagy bárki olyan ruhadarabot vegyen fel, amiért állatok szenvedtek.
2012. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, nem foglalkoznék vele. A laza, vidám, intelligens lányok-nők vonzanak, nem az idejétmúlt társadalmi konvenciók alapján öltöző, kényeskedő, felszínes példányok.
2012. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

[link]


Csak hogy ne beszéljek a levegőbe:)

2012. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

12 vagyok


Mert nem tetszik, undorodom tőle.

2012. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!