Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit gondoltok egy olyan fiatal nőről, aki nagyon finoman, igényesen és elegánsan öltözködik, bundát hord?

Figyelt kérdés
Mi az első benyomásotok? Van/lenne valami előítéletetek?
2012. okt. 20. 14:58
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

17: Eredetiek a bundáim. Állatok szenvedtek... Érdekes argumentáció. Akkor nem szenvednek az állatok, ha vágóhídra kerülnek, vagy ha a bőrükből lábbeliket készítenek?

18. Én vagyok rá a példa, hogy a kettő az egyben létezik. :)

2012. okt. 20. 16:10
 22/38 anonim ***** válasza:
Nem, te csak erősíted a sztereotípiát a beképzeltségeddel :)
2012. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Nem kizárólag bőrcipő van a világon. (Nem a megszólított vagyok)
2012. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
23. Tisztában vagyok vele. :)
2012. okt. 20. 16:22
 25/38 rottingrabbits ***** válasza:
100%
A bordzsekimhez 1 db marhanak kellett meghalnia,amelyet maugy is levagtak volna csak a husa miatt. a te bundadhoz kb 20 rokat kellett megnyuzni,csak hogy Te divatos lehess. Nem azert vagyok a bundak ellen mert nagy allatvedo vagyok,hanem azert,mert feleslegesnek tartom.Nem vagyunk Alaszkaban,bunda nelkul sem fogsz megfagyni.
2012. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
hát figyelj lényegtelen mit hord az illető, ha nem jön be jellemre meg kinézetre...Egy bundát bárki felvehet a lényeg a személy :D Hogy viselkedik stb..Fontos hogy ne legyen unalmas :/
2012. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
az ilyen buda az olyan rivalkodósnak tűnik, uri dámásnak, aki max limóba ülne be. és olyan nagyon de nagyon válogatós nőnek, akinek nem csak jóképű de gazdag pasi is kell.
2012. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
27: Ez tetszett. :) Nyilván vannak ilyen nők is, de én nem tartozom közéjük. Tudom, hogy milyen a kétkezi fizikai munka és nem estem szerencsére a fejemre. Egyébként nem Magyarországon lakom.
2012. okt. 20. 21:10
 29/38 A kérdező kommentje:
Többieknek is köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 20. 21:10
 30/38 anonim ***** válasza:
Visszanéztem erre a kérdésre, kíváncsi voltam, mi lett belőle és azt kell mondjam, délután óta teljesen megváltozott a véleményem rólad... nem vagy kultúrsznob, a napra lehet nézni de Rád csak UV szemüvegben, szépségednél csak szellemed sugárzik ragyogóbban,szinte szeretnélek megszúrni egy gombostűvel, hogy lássam, valóban fény folyik-e az ereidben is egyesíted magadban a fiatalosan modern lendületet az archetipikus NŐ összes attribútumával, barátságos vagy és vicces, sokoldalú de mégis minden területen lenyűgöző, egy modern korba szakadt reneszánsz ember! Kérlek, szánd meg tündöklésed érzékszervi befogadására alkalmatlan lényemet, könyörülj, áruld el, hogyan tehetnék a kedvedre, mert porszem vagyok hozzád képest, por beszél a por Istennőjéhez!
2012. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!