Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mer egy srác sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mer egy srác sem megközelíteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit gondoljak..elégéé zárkózott, félénk vagyok..sok idő kell, mire valakinek megnyilok, de akkor nagyon sokat tudok beszélni..talán azért nem mernek megközeliteni, mert félnek a reakciómtól? a barátnőim, más lányok általában azt mondják szép, vicces vagyok, de mégcsak észre sem vesznek a fiúk. Mi lehet a baj? Kérlek segitsetek! 15L
2012. okt. 20. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt gondolják, hogy nem lennének elég jók neked. Sajnos én is beleestem ebbe a hibába régebben.

19f

2012. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg van benned valami visszataszító. igazi nagyképű fap.na lehetsz, aki beképzelt és sznob.
2012. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésedben leírtad a választ is!Ha túl zárkózott vagy nem fog merni feléd nyitni senki,mert azt fogják hinni,hogy nem lehet veled semmiről beszélgetni!De miért nem próbálsz meg te nyitni feléjük?Még ha hülye témáról is,de valamiről elkezdhetnél te is beszélgetni velük!
2012. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A zárkózottsággal van baj.

Ha valaki tetszik, akkor szemezz vele és mosolyogj rá! :)

2012. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!