Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom elkezdett inni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom elkezdett inni? Mult heten voltam nala, ott volt egy kis whyskis uveg. Most meg egy nagy, es majdnem ures!

Figyelt kérdés

Eddig csak sort, es bort ivott, alkalmankent.

Az elmult egy heten megivott majdnem egy liter whyskit egyedul. Ez soknak szamit?

Aggodjak?

Nem kerdeztem ra... mert csak reggel lattam mikor mar mentem dolgozni)


2012. okt. 20. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos vagy benne hogy egyedul iszik?
2012. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szinte 100%

Egyedul el, csaladja nincs a kozelben, baratokkal nem otthon talalkozik.

Most par honapig nem dolgozott, lehet unalmaban rakapott?

2012. okt. 20. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet, hogy unalmában. ez sztem nem gáz.


akkor lenne gáz, ha fényes nappal is inna, és részeg/spicces lenne. amíg csak este kortyolgat belőle, addig nem baj. lehet, hogy nyomja valami a lelkét, nem tud aludni, és azért ivott, hogy tudjon. nem mondom, h ez a legjobb módszer, de inkább ez, mint a pirulák.

2012. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen beszélj vele róla
2012. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
most biztos eliteltek majd,de bevallom,en no letemre baromira szeretem a viszkit.egy honapban kb egy hetveget szoktam inni(azt sem total reszegsegig),es bizony elofordul,hogy egy egesz ejszaka alatt lecsuszik egy uveg viszki.mondjuk,en tarsasagban iszom,nem egyedul,de siman elofordulhat,hogy o is odaig van a viszkiert.kerdezz ra nyugodtan,egy kapcsolatban az oszinteseg a legfontosabb :-)
2012. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi, ez kicsit megnugtato valasz.

Mivel en nem vagyok ivos, es a csaladom sem, sot a barataim sem, nem tudom, hogy meddig tarthato normalisnak az ivas.

Napkozben nem tunik spiccesnek (1-1 orat talalkztunk a heten napkozben).

A kapcsolatunk most elegge pengeelen van igy is, remelem nem ettol iszik.

Jovo heten mar megy dolgozni.

Ha legkozeelebb is latok erosen fogyo uveget, akkor rakerdezek.

2012. okt. 20. 16:57
 7/7 A kérdező kommentje:

5. valaszolo,

Neked is koszi!

2012. okt. 20. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!