Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel nyugtassam magam, ha ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nyugtassam magam, ha ma a leendő barátom elment bulizni nélkülem?

Figyelt kérdés

Még nem járunk, de azért frusztrál, hogy nem látom hány csajjal kavar ma este...

Valaki mesélne nekem, hogy hasonló esetben mit csinált, hogy ne azon kattogjon folyton, hogy mit tesz a kedves?:)


Egyébként 21 évesek vagyunk.



2012. okt. 20. 20:17
 1/3 anonim válasza:
Ha már épp ilyen helyzetbe kerültél, akkor próbálj meg bízni benne, hidd el, hogy ha már most az elején nem tudsz bízni benne, akkor később sem fogsz, amikor már együtt lesztek. Ő is csak pasiból van és ha igazán kedvel, akkor ha flörtöl is ma mással, nem fog az többet jelenteni neki, viszont ha téged otthagy egy másikért, akkor tudhatod, hogy mennyit jelentettél neki és nincs amiért idegesítsd magad. 21 évesen több tapasztalat és jobban kialakított bizalmad és önkontrollod kéne legyen!
2012. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pont az a baj, hogy ennyi idősen eljutottam odáig, hogy szinte egyáltalán nem bízom a férfiakban. Rengetegszer csalódtam már bennük, volt aki csak azt akarta és a csillagokat is lehazudta nekem (soha nem kapott meg:D). Ezért vagyok ilyen bizalmatlan..de egyébként ő is lelkisérült, csak ő ugye a lányokban csalódott sokat.

Próbálom én is úgy felfogni ahogy te mondtad, kedves 4., csak nehéz...ezért kértem segítséget, hogy hátha el tudjátok terelni a figyelmem:)

2012. okt. 20. 20:36
 3/3 anonim válasza:
én a helyedbe tuti elmennék bulizni,de ne oda ahova ő,mert akkor tudja,hogy féltékeny vagy. ne hogy már csak ő érezze magát jól(NÉLKÜLED) ha kiderülne hogy több csajnak csapta a szelet,már össze se jönnék vele.:D
2012. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!