Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet igazán megalázóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet igazán megalázóan dobni egy 16 éves pasit, aki megérdemli?

Figyelt kérdés
Személyesen/SMS-ben szeretném. Vagy MSN. Évfolyamtársam szóval suliban is lehet. Milyen szöveget mondjak? Olyan kell ami igazán leviszi az egóját. És most nem azt kérem, hogy kioktassatok, hogy ez milyen szemét dolog, meg a következményeiről!
2009. febr. 6. 18:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. van pár jó kis szivatós szöveg. Ezt írhatod neki msn-en, sms-ben, vagy előben, sok ember előtt, az a legcikibb (:

Ami nekem a legjobban tetszik, az a mától szingli vagy, vagy pedig a mától az exem vagy.. :D De van még ilyen egy csomó (: Keress rá googleban.

2009. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
47%
Picim, attól hogy megpróbálod beoltani még nem fog térdenkúszva elédmenni. Inkább mond meg neki, hogy sajnálod és járjatok tovább...
2009. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

huh első válaszoló ez nagyon jó.:D:D köszi!^^

második: hidd el én is ezt tenném, de nem én hibáztam hanem ő, szóval neki kell sajnálnia.:)

2009. febr. 6. 19:04
 4/29 A kérdező kommentje:
Még ötletek? Azt hiszem hétfőn suliban fogom dobni. Elhívjam vagy mindenki előtt?
2009. febr. 6. 19:16
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Mit tett, hogy ezt érdemli? Amúgy csak magadat járatod le ezzel, és ő majd szépen a képedbe röhög!
2009. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg megérdemli, mert annyira bunkó volt veled... akkor nem sokat jelenthetsz számára, így a szakítás se fogja földhöz vágni; az meg a legnagyobb leégés, ha azt hiszed, jól megalázod és Te esel pofára...


Ha meg szeret, akkor mit véthetett, hogy ezt érdemli?...

2009. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak magadat járatod le ezzel. Bár ha a helyedben lennék, én biztos azt mondanám neki, hogy azért szakitok vele, mert túl kicsi a férfiassága, az ágyban sem tudott sokat nyújtani. Persze hangosan mondanám mindenki előtt.
2009. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolónak: ez nem valami jó ötlet, mert könnyű ilyen mondatokra visszavágni, pl "ha csak egy fadarab vagy minek törjem magam!"
2009. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
ha így akarsz megszabadulni tőle akkor tudok hozzá gratulálni, de aztán ne sírj majd utána ha tönkretesz, amúgy is magadat járatod le ilyen gagyi dumákkal.
2009. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
Jaj már ha meg is érdemli, nem kellene mindenki előtt.
2009. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!