Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helytálló ez az elmélet? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helytálló ez az elmélet? Én sokadik próbálkozásomra ezt állapítottam meg.

Figyelt kérdés

Ti is rájöttetek már, hogy az ártatlannak tűnő, szerény lányoknak / nőknek, nem a rendes férfiak kellenek, hanem azok a tipikus jól kinéző rossz fiúk, de ellentétben a nem szerénynek kinéző, igazi nőknek, de nem is a plázacicáknaknak, viszont a rendes, normális férfiak jönnek be?


A múlthéten bepróbálkoztam több ismeretlen nőnél is, többekközt szerény nőknél, de sok agyon sminkelt nőt is leszólítottam. Mind, aki szerény lánynak nézett ki, elutasított, de azok a nők, akikről azt hinné az ember, hogy mindenkivel lefekszenek, meg csak a bunkó, tahó férfiak jönnek be nekik, velük egész jól elveszégettem és több számot is szereztem.

Volt köztük egy, aki nagyon megfogott. Egy igazi, vérbeli nő, akihez a legtöbb férfi úgy megy oda, hogy "szia cica, van gazdád?". Gyönyörű arc és test, szóval teljesen esélytelennek nézett ki az egész, mert én nem vagyok egy szépség, de azóta is beszélünk és holnapra megbeszéltünk egy "randit" is.


2012. okt. 22. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan.A szerény lányok is kalandra vágynak ez oké.De nagyon sokan normális pasit szeretnének.

A plázacicák meg már csalódtak a "menő" pasikban,így ők is már olyan férfit keresnek aki nem veri át őket,rendesek

2012. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudnám 100%-kal igazolni az elméletedet, hiszen számtalan példát tudnék az ellenkezőjére is.

Innen is látszik, hogy a külső nem minden.

Abban lehet valami, hogy azok a nők, akik nem az önbizalomhiányuk eltakargatása és kompenzálása végett láttatják magukat dögös vadmacskának, hanem egyszerűen csak határozottak, talpraesettek, azok nem kedvelik a macsó férfiakat, legfeljebb megállapítják, hogy szép, szép, de otthonra nem kéne.

2012. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van benne igazság! Én is azt tapasztalom, hogy az átlag-csinos lányok akik visszahúzódóbbak, csendesebbek ők nem szeretik a visszafogott "rendes" srácokat és inkább a nagyon jóképű mintsem az átlagos férfiakhoz vonzódnak.

Míg az igazán jó csajok -abban az esetben ha nem a pénzre hajtanak- sokszor átlagos kinézetű, visszafogott, megbízható, kellően határozott és értelmes férfiakat keresnek. Valószínű mert a nagyon szép lányoknál sokan próbálkoznak így hamar-abb megjön az eszük.

2012. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!