Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz lehet az alábbi elmélet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az alábbi elmélet?

Figyelt kérdés
A csajok sokkal jobb helyzetben vannak mert ők már sokkal fiatalabban pasiznak mint a fiúk csajoznának, emiatt ők még sokkal több pasi közül válogathatnak. És később is amikor már alig van szabad csaj, pasiból még nagyon sok van, így is jobbakat tudnak kifogni maguknak.. nekünk meg meg kell küzdeni h egy jobb csajunk lehessen.
2012. okt. 13. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ja
2012. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Szerintem igaz, mégpedig azért, mert egy kapcsolatról a lány dönt véglegesen. Szinte mindig a fiúnak kell kezdeményezni, hajtani, stb stb...
2012. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

"nekünk meg meg kell küzdeni h egy jobb csajunk lehessen"

jaj, hát az nem úgy van. egy másik kérdésnél már elmondta egy okos válaszoló, hogy csak a nőknek számít, hogy hogy néz ki a pasi, a pasik mind olyan áldott jó lelkűek, hogy mindegy nekik milyen a lány

2012. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
már nem azért de rosszul mondod férfi vagyok...nőből több van mint pasiból Magyarországon..sőt férfiak nem is leghelyesebbek minden 5.-6. helyes nőknél meg minden 3.-4. ez az én statisztikám...én élvezem ha küzdhetek a nőkért nem ám csak úgy semmiből elő húzok egy fullos nőt...:)
2012. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
én kb 20 éves koromig elvoltam nagyon jól a csajok nélkül, addig nyomultak rám 1000-el , én mégis visszautasítottam mindet mert nem akartam senkit magam mellé.. most meg emiatt nem tudok találni senkit, mert mindenki tapasztalt pasit keres..
2012. okt. 13. 21:34
 6/19 anonim ***** válasza:

igen!

Lehet h több a nő sokak szerinte, de ez leginkább 50 év feletti korosztályra vonatkozik...

2012. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ma 21:33


Igen nőből van több az idős korosztályban...

Másrészt egyetértek az kérdező elméletével, magam is tapasztalom folyton, hogy az értékes lányok már elkeltek fiatalon, maradtak a selejtek, csúnyák és pénzéhes libák.

2012. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ezért nemsokára kapni fogunk az itteni álszentektől...már msot félek :)
2012. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
én úgy vagyok vele h csak csúnya ne legyen, a többin lehet válatoztatni ha megnevelem :D
2012. okt. 13. 21:38
 10/19 A kérdező kommentje:
am a csajok vmiért már 14 évesen pasira vadásznak amig a fiuk csak olyan 20 év körül kezdik a csajozást.. nekünk nem a párkeresés a legfontosabb az életben. és ezt az összes ismerősömnél így látom, alig van 1-2 kivétel..
2012. okt. 13. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!