Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány és 27 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány és 27 éves fiú között szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat valószínűleg nem működne,de szexkapcsolat?
2012. okt. 22. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az működne.De semmi értelme szerintem.Csak szexelni ilyen korban.Inkább szerelmen alapuló kapcsolat.
2012. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
SZÉGYEN! remélem te vagy a 27 éves és nyugodtan legyökerezhetlek, hogy képes lennél lefeküdni egy kislánnyal!
2012. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nem vagyok benne biztos, hogy kislány....

Én sajnos jártam úgy, hogy 26 évesen összejöttem egy lánnyal, aztán pár találkozás után szex is volt. Majd szakítottunk mert távol kerültünk egymástól, később, pár évre rá újra találkoztunk, megint volt szex. És a mellemen feküdt a lány utána és meséli, hogy nem gondolta volna, hogy a 20. szülinapjára engem kap meg újra. Akkor jött a felismerés! Hát csak 16 volt mikor először voltunk együtt de legalább 19-nek néztem. Teljesen megdöbbentem a helyzeten és megmondtam neki hogy akkor ha tudom akkor semmi nem lett volna. De ez nem változtat már a történteken.

2012. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiú egy s*ggfej,hogy kihasználja a naiv kiscsajt.Én nem jönnék össze olyan csajjal,akit egy ilyen lúzer már szétkefélt..
2012. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Én azt mondom, miért ne? Ha mindketten szeretnétek ezt, mindkettőtök számára örömöt okoz, akkor ne törődjetek azzal, mit gondolnak mások. A törvény nem bünteti, a társadalom meg sokszor nagyon prűd. Akár a rendes párkapcsolatot is megpróbálhatjátok. Bár érdemes vigyázni a lány érzelmeire is.
2012. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már ne haragudjatok, de mégis mit tud nyújtani az ágyban egy 16 éves kislány? És milyen férfi az, akinek ez elég?
2012. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem kellene olyan pasi, aki beéri egy szexuálisan ennyire tapasztalatlan valakivel.


Azt természetesnek tartom, hogy valaki fiatal nőt keres, mert a világ nem változik, a fiatal mindig szebb, na de a fiatal is legyen már nő. Legalább 20 éves..vagy 18, de ne egy kamaszlány..

2012. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!