Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért? Ez be beszélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért? Ez be beszélés magamnak?

Figyelt kérdés
Szakítottunk 3 hónappal ezelőtt,békében váltunk el de mégis ridegen.Én szerettem akkor,eltelt ez az idő és nem jártam el sehova nem láttuk egymást.Tegnap rá vettek barátnőim menjünk el szórakozni,féltem hogy látom az új barátnőjével.És meg is történt ott voltak boldogan de amikor meg látott egyfolytában engem nézett vagy kereste a tekintetem és rám mosolygott de én csak át néztem rajta.És ma reggel azzal az érzéssel keltem hogy szeretem még mindig és fáj.Ez természetes?És ő vajon hogy érezhetett?
2012. okt. 22. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

ő csak ismer téged már jól, és nem voltál idegen ezért felfigyelt rád h jéé ez itt és vajon mit csinál??


Te meg háát hogy is mondjam, kicsit be vagy fordulva, mert neked nincs más, ha lesz mindez nem lesz érdekes.

2012. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!