Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha megtaláltam a tökéletes pasit, tőlem majd' 2000 km-re?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron ismerkedtünk meg Spanyolországban,mind a ketten nyaraltunk.Akkor csak azt hittem,hogy hülyít,mert eléggé látszott rajta,hogy "divatsrác",mert csak márkás dolgok meg hogy olyan "minden nap más csajjal" típus,bár tényleg baromi helyes volt.

Flörtölt velem mindig,de más lányokkal is,szóval nem vettem komolyan.De utána vége lett a nyaralásnak és tudtam,hogy úgysem látom megint,bármennyire is tetszett.

Bejelölt Facebookon,ott néha beszéltünk és ezek a beszélgetések egyre csak sűrűsödtek és mostmár szinte minden nap hajnalig beszélünk és segít a nyelvvizsgás feladatokban és beleszerettem,de neki nem akartam mondani,mert csak furcsa lett volna és ő mindig mondta,hogy éppen milyen lányokat hülyít,meg láttam is Facebookon.


A nyáron néhányszor találkoztunk,mindig Ő jött Mo.-ra és nagyon jól éreztük magunkat.Nemrég meglátogatott és akkor végig csak kettesben voltunk és megcsókolt és azt mondta,hogy ezt már több,mint egy éve tervezi...Olyan cuki volt.Most is mondta,hogy meg akar látogatni megint,mert nem bír nélkülem meglenni...De mondtam neki,hogy én is mehetnék,de kb. kiröhögött,hogy ezt én se gondoltam komolyan,amikor a szüleim sötétedés után alig engednek az utcára,nemhogy egy másik országba,repülővel.

Jó,anyáék tényleg betegesen féltenek,de nem akarom,hogy úgy érezze,kihasználom,hogy folyton csak ő jöjjön.Azt mondja,hogy neki és a családjának nem számít annyira a pénz és amúgy is imád repülni,ne stresszeljem magam emiatt.


Nekem is nagyon hiányzik és örülnék,ha jönne gyakran,de mikor elmegy,akkor utána pár napig annyira szörnyű még ha folyton beszélünk is és gondolom neki is lenne jobb dolga,mint ingázni...Ő az első barátom és félek,hogy nem leszek neki elég jó,mert olyan lányokkal járt,hogy wow...Nem tudom,hogy mit tegyek,hogy ez az egész működjön.Tavaly nyáron ismerkedtünk meg Spanyolországban,mind a ketten nyaraltunk.Akkor csak azt hittem,hogy hülyít,mert eléggé látszott rajta,hogy "divatsrác",mert csak márkás dolgok meg hogy olyan "minden nap más csajjal" típus,bár tényleg baromi helyes volt.

Flörtölt velem mindig,de más lányokkal is,szóval nem vettem komolyan.De utána vége lett a nyaralásnak és tudtam,hogy úgysem látom megint,bármennyire is tetszett.

Bejelölt Facebookon,ott néha beszéltünk és ezek a beszélgetések egyre csak sűrűsödtek és mostmár szinte minden nap hajnalig beszélünk és segít a nyelvvizsgás feladatokban és beleszerettem,de neki nem akartam mondani,mert csak furcsa lett volna és ő mindig mondta,hogy éppen milyen lányokat hülyít,meg láttam is Facebookon.


A nyáron néhányszor találkoztunk,mindig Ő jött Mo.-ra és nagyon jól éreztük magunkat.Nemrég meglátogatott és akkor végig csak kettesben voltunk és megcsókolt és azt mondta,hogy ezt már több,mint egy éve tervezi...Olyan cuki volt.Most is mondta,hogy meg akar látogatni megint,mert nem bír nélkülem meglenni...De mondtam neki,hogy én is mehetnék,de kb. kiröhögött,hogy ezt én se gondoltam komolyan,amikor a szüleim sötétedés után alig engednek az utcára,nemhogy egy másik országba,repülővel.

Jó,anyáék tényleg betegesen féltenek,de nem akarom,hogy úgy érezze,kihasználom,hogy folyton csak ő jöjjön.Azt mondja,hogy neki és a családjának nem számít annyira a pénz és amúgy is imád repülni,ne stresszeljem magam emiatt.


Nekem is nagyon hiányzik és örülnék,ha jönne gyakran,de mikor elmegy,akkor utána pár napig annyira szörnyű még ha folyton beszélünk is és gondolom neki is lenne jobb dolga,mint ingázni...Ő az első barátom és félek,hogy nem leszek neki elég jó,mert olyan lányokkal járt,hogy wow...Nem tudom,hogy mit tegyek,hogy ez az egész működjön.



2012. okt. 5. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold,van elég pasi itt magyarba is.
2012. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt most, most elolvasta valaki?

(Te tényleg unatkozol!)

2012. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amúgy hol élnek a családjával, és hány éves vagy?
2012. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a történetem nekem más, az én barátom Németo.-ból származik a dél-nyugati részéről. ő mondta hogy belém szeretett, most már ott járunk hogy miattam jött Bécsbe tanulni, és valszeg 2hetente fogunk találkozni. nagyon nehéz, de meg kell tanulni kezelni a helyzetet és remélhetőleg idővel jobb lesz. én is csodálkoztam hogy mért kellenék én egy németnek( értem ezalatt hogy rengeteg különbség van közöttünk) de ha ilyen döntéseket hoz, akkor tényleg szerethet, megbízom benne:) te is gondolkodj el ezen, ha miattad fent marad hajnalokig és idáig elutazik, akkor komolyak lehetnek a szándékai.

ha van kérdésed

2012. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

B@sszki!


ez hosszú...


de egy szokásos történet lehet....megszerettem úgy érzem ő az igazi ő is szeret érzem, minket egymásnak teremtett az Úr is, csak messze van, ha nem lehet az enyém öngyilkos leszek...

2012. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi,de a szövegszerkesztő kétszer illesztette be(ott írok le mindent,aztán beillesztem a böngészőnél is,mert amúgy 5 perc,mire leírok egy mondatot)...Szóval ennek csak a fele a magyarázat.
2012. okt. 5. 21:07
 7/10 A kérdező kommentje:

Ennyi(rövidebb,de lehet,hogy így is hosszú):

Tavaly nyáron ismerkedtünk meg Spanyolországban,mind a ketten nyaraltunk.Akkor csak azt hittem,hogy hülyít,mert eléggé látszott rajta,hogy "divatsrác",mert csak márkás dolgok meg hogy olyan "minden nap más csajjal" típus,bár tényleg baromi helyes volt.

Flörtölt velem mindig,de más lányokkal is,szóval nem vettem komolyan.De utána vége lett a nyaralásnak és tudtam,hogy úgysem látom megint,bármennyire is tetszett.

Bejelölt Facebookon,ott néha beszéltünk és ezek a beszélgetések egyre csak sűrűsödtek és mostmár szinte minden nap hajnalig beszélünk és segít a nyelvvizsgás feladatokban és beleszerettem,de neki nem akartam mondani,mert csak furcsa lett volna és ő mindig mondta,hogy éppen milyen lányokat hülyít,meg láttam is Facebookon.


A nyáron néhányszor találkoztunk,mindig Ő jött Mo.-ra és nagyon jól éreztük magunkat.Nemrég meglátogatott és akkor végig csak kettesben voltunk és megcsókolt és azt mondta,hogy ezt már több,mint egy éve tervezi...Olyan cuki volt.Most is mondta,hogy meg akar látogatni megint,mert nem bír nélkülem meglenni...De mondtam neki,hogy én is mehetnék,de kb. kiröhögött,hogy ezt én se gondoltam komolyan,amikor a szüleim sötétedés után alig engednek az utcára,nemhogy egy másik országba,repülővel.

Jó,anyáék tényleg betegesen féltenek,de nem akarom,hogy úgy érezze,kihasználom,hogy folyton csak ő jöjjön.Azt mondja,hogy neki és a családjának nem számít annyira a pénz és amúgy is imád repülni,ne stresszeljem magam emiatt.


Nekem is nagyon hiányzik és örülnék,ha jönne gyakran,de mikor elmegy,akkor utána pár napig annyira szörnyű még ha folyton beszélünk is és gondolom neki is lenne jobb dolga,mint ingázni...Ő az első barátom és félek,hogy nem leszek neki elég jó,mert olyan lányokkal járt,hogy wow...Nem tudom,hogy mit tegyek,hogy ez az egész működjön.

2012. okt. 5. 21:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Ő az anyukájával Angliában él,az apukája Svájcban,de vele ritkán találkozik.16 éves vagyok.
2012. okt. 5. 21:12
 9/10 anonim ***** válasza:

16 évesen megtaláltad igazit? Oké.

De hogy 2000km-re? Grat.

2012. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Flörtölt velem mindig,de más lányokkal is,szóval nem vettem komolyan."


Erre nagybátyám aki nagy csajozós volt csak annyit mondana (mondott is) hogy -nem baj az ha messze lakik mert akkor tudsz reszelni mást is helyben! :D

Könyörgöm legyen már eszed!

2012. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!