Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjek el rangot olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjek el rangot olyanok között akik lenéznek?

Figyelt kérdés

Pontosan azok a típusú emberek akik csendesek és zárkózottak, hogy ne nyújtsanak támadási felületet, de amint "gyengébb" vagy sebezhetőbb az ellenfelük hátbaszúrják.


Az egész osztályközösségben szinte mindenkivel sikerült jóban lennem kivéve ezt a pár alakot. Haverkodni nem tudok velük, de ezzel a gerinctelen hozzáállással ledominálni se nagyon lehet őket. Bár párszor határozottan rájuk szóltam amikor épp oltogattak.


Ok: úgy vettem észre a lányoknál nem annyira fontos a külső és egyebek mint a társaságon belüli rang, ez viszont nagyon fontos, ezért ezek fölé a p.csök fölé kell valahogy kerülnöm (ami úgy érzem nem lesz nehéz csak nem tudom a megoldást) ha jó akarok lenni.


Hogy csináljam?

Megverni nem feltétlenül akarom őket.... szóval ilyeneket ne írjatok. Ide más megoldás kellene.


Valahogy el kellene érnem a lányoknál, hogy jobban bízzanak bennem mint bennük, de a bizalmat csak mások visszajelzései erősíthetik meg bennük.


2012. okt. 22. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Verd ki az osztály előtt.
2012. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha be akarnak oltani olts vissza ;)

én is igy lettem "rangos" az osztalyba..:dd

mondjuk nekem alapbol haverjaim voltak az ilyen "pcsök"..xd

nekik is van jo oldaluk, csak meg kell találni velük a hangsulyt..^^

sok sikert!

17/F

2012. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sz*rd le őket. Lehet, hogy most nem tűnik jó tanácsnak, de néhány év múlva megérted. Most csak fogadd meg.
2012. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ők is barnát sz*rnak. A lényeg, hogy te ne érezd magad kevesebbnek, ők meg gondoljanak amit akarnak. :D
2012. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el nagyon jóban lenni a csajokkal. Először legyél kedves,nyílt (de ne csak eggyel,hogy azt higgye hajtasz rá,hanem az összessel), legyél te a vicces, jófej srác, akivel szeretnek dumáli/hülyülni a csajok. Egy idő után a trógereknek fel fog tűnni, hogy "héjj ez a srác tud valamit". Ezek után nem hinném, hogy b.aszogatnának, sőt...
2012. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el thai boxolni. Az életben nem fognak beszólni. (más se)
2012. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!