Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors segítség!?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel még az ismerkedős szakaszban vagyunk, de nem igazán ír. Ezt már szóvá is tettem, de semmi változás nem történt. Azt találtam ki, hogy elküldöm neki is azt az sms-t amit egy barátnőmnek is. Semmi extra nem áll benne, csak megkérdeztem tőle, hogy hogy van és mikor tudnánk beszélni, mert sok minden történt.


Elküldjem, abban reménykedve, hogy ír, vagy inkább ne?


2012. okt. 22. 19:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

A férfiakban még működik a vadászösztön..Állítólag genetikailag kódolva van..Ne legyél könnyű préda.

Keltsd fel az érdeklődését, és harcoljon meg Érted.

2012. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de szerintem nem érdekled.
2012. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
ha akarna veled ismerkedni akkor írna,de mivel rád se bagózik hagyd a fenébe.
2012. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom..vannak férfiak akikben ennyire nem él a vadászösztön.Nekem is volt olyan hogy szimpatikus volt egy lány de még sem írtam neki és nem azlrt mert nem tetszett csak éppen akkor olyan kedvem volt.Ő ugyan ezt csinálta mint te,rám írt!Én pedig marhára örültem neki,tudtam hogy akar tőlem valamit így már szabad volt a pája és engedlyt adott arra hogy vadásszak rá..nekem jül esett hogy írt mert tudtam hogy bejövök neki és van értelme vadászni.Néha a fériaknak is kell egy lökés hogy tudják mi is van valójában és hogy nem e vakvágány a dolog.Szerintem ha elküldöd semmi veszíteni valód nincs.Egy próbát meg ér,hátha ugyan az a helyzet mint ami nálam volt..
2012. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
utoljára hónap elején találkoztunk(ő vidéki én pesti vagyok, ráadásul még dolgozott is az elmúlt 2 hétben hétvégente). a legutóbbi találkán az albérletében voltunk és ott csókolóztunk meg volt összebújás(kis-nagy kifli). ezért se értem.
2012. okt. 22. 19:32
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem is az hogy nem volt bennem vadászösztön,inkább azt mondanám hogy biztosra akartam menni...persze semmi nem biztos,de ha kapsz egy jelet akkor magabiztosan tudsz vadászni.Legalábbis én így működök,mert volt olyan hogy fél évig feleslegesen vadásztam időt pocsékolva...szóval vadászol,vadászol és zsákmány nélkül mész ha az nem olyan jó.Remélem érthető miről beszélek..
2012. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
attól is félek, hogy zaklatom, meg ráun erre. ugyanakkor meg belike-olta az egyik képem:S, de írni nem ír.
2012. okt. 22. 19:37
 8/24 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2012. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
20L 22F
2012. okt. 22. 19:39
 10/24 anonim ***** válasza:
Mikor beszéltetek utoljára?
2012. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!