Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ennyire "kaparok" a pasikért?

Figyelt kérdés

17 vagyok.

Eddig úgy nem volt normális párkapcsolatom,de találkozni már találkoztam nem eggyel.

Valahogy nagyon hamar kötődni tudok a pasikhoz,akkor is ha az még nem szerelem.Szerintem mindig ezzel ijesztem el Őket magam mellől.

Úgy a harmadik "randiig" tök jó minden aztán utána kezdek el nagyon ragaszkodni hozzájuk,és ilyenkor üt be a szar.

Valami miatt csak eddig tartanak a találkozások.

Engem meg már ez is nagyon szarul érint. (Elsem tudom képzelni milyen lenne ha egy több éves kapcsolatomnak lenne vége...)

Lehet nekem nem való a szerelem? Mit csináljak hogy ne kötődjek ennyire hamar a férfiakhoz?


2012. okt. 22. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Találkozz velem..haha:)



na jöhet a negatív

2012. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy. Sajna a túlzott ragaszkodásoddal elijeszted a fiúkat magad mellől.

Nem ismerem a randizási szokásaidat, de ne csak a leghelyesebbekkel menj el valamerre. Figyeld meg hogy ki az aki tényleg szerethet. Ha megtalálod, Na, akkor ő lesz az, akit nem fogsz elijeszteni.

Sok sikert. 19/F

2012. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mégsem jössz be nekik, jobban megismernek és nem tetszik a viselkedésed, vagy mert nem sütöttél sütit.

Merre laksz? :-)

2012. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Velem se találkozz, mert én meg a randin szó szerint szétölellgetem a lányokat, ezt teszi, ha nem kap elég szeretet az ember gyerekkorában. Minden lányt agyon szeretgetnék legszívesebben és ez is elég ijesztő szerintem. :D
2012. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
azért nem minden pasi ilyen. Majd lesz olyan, aki hasonlóképpen elkezd ragaszkodni korán, és abból lesz a jó kapcsolat. :)
2012. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Pedig tök normálisan viselkedem.

Csúnya se lehetek annyira,mert modellügynök keresett már fel.

Nem tudom mit csináljak...annyira rossz.

Egyébként nem csak a leghelyesebbekkel találkozom.

Volt egy nagyon édes fiú.Nem a leghelyesebb,de nagyon megfogott benne valami.

Na vele is ez volt

Egy hétig minden jó volt aztán bumm....

2012. okt. 22. 20:11
 7/14 anonim ***** válasza:
mégis mit fogtál meg benne? khmmmm
2012. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor viszont tényleg csak a rossz partnerek maradtak..

Ráérsz még, nem kell elsietni a dolgot. Majd jön egy valaki, akivel egymásra találtok.

Előző 19/F

2012. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De addig annyira rossz..:(

Lehet ezért ragaszkodom ennyire hozzájuk.

Mert már nagyon jó lenne egy kapcsolat...

2012. okt. 22. 20:15
 10/14 A kérdező kommentje:
Néha még a büszkeségem is beáldoztam....Pedig azt más helyzetben nem igazán szoktam hagyni (((:
2012. okt. 22. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!