Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek hogyan tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hogyan tetszik egy fiú (külső belső)?

Figyelt kérdés

csak kíváncsiságból, mindenkinek más a véleménye de mégis milyen legyen külsőre, belsőre??????

17/l


2012. okt. 22. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tök változó, bár én észrevettem magamon, hogy alapjából a szőke kék szemű pasik mellett kötök ki, akiknek markáns vonásuk van (arca értem) és borostájuk :) plusz legyen izmos, de ne egy lufi, mert attól hányingerem van.. inkább csak olyan aki foglalkozik a testével, de nem megy mindennap kondizni. belsőre pedig nálam nagyon fontos a jó humor, hogy beszéljen sokat :D meg a sablon.. normális, kedves, figyelmes, stb.
2012. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Belső: fel tudjak oldódni mellette, legyen humorérzéke, hasonló gondolkodásunk legyen, ne legyen "anyámasszonykatonája"


Külső: szeretem, ha magasabb nálam, tehát min 1,75 m, sötét haj, ápolt, igényes megjelenés. A bajusz vagy szakáll nem tetszik, de borosta jöhet, ha jól áll neki :)

2012. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre:

Szeretem, ha magasabb és testesebb is nálam, akit jó erősen meg lehet ölelni :) Eleinte a sötétebb tónusú fiúk tetszettek (barnább bőr, barna szem, barna haj), de a színvilágon nem múlik semmi, úgyhogy az nem számít :) A haja ne legyen lányosan hosszú, mert azt nem szeretem. Nem árt, ha sportol valamit, hogy legyen rajta egy kis izom, de!!: ne izomagy legyen, nem baj, ha van pocija, vagy valami. Szeretem a széles vállúakat, egyszerűen nagyon bejön valamiért az(magam sem tudom, hogy miért :D), ha látni a gigáját, vagy éppen a kézfején, karján az erezetet. :D


Belsőre:

Húúúha, naphosszat tudnám sorolni.

Először is legyen őszinte és becsületes, tisztelje saját magát is, és másokat is, legyen kedves, megértő, határozott, vicces, optimista, kicsit romantikus, tudjon a legrosszabb napból is tökéleteset varázsolni, lehessen vele mókázni, nem árt, ha érti a női nyelvet :D, ne legyen becsmérlő, lenéző, undok, bosszúálló. Legyen alapból mindenkivel kedves, nyitott, barátkozós, lehessen vele nagyokat nevetni, ha valami butaságot csinálok ne hányja a szememre, hanem csak nevessen rajta egy nagyot, és akkor is legyen rá büszke, hogy a barátnője vagyok! :)


"Röviden" ennyi :D

2012. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:DD
2012. okt. 22. 23:42
 5/12 anonim ***** válasza:

hmm.. igazából nekem van egy konkrét példám de azért leírom :D

Külsőre legyen magas, ha lehet hosszú lábai legyenek, haj és szemszín nem különösebben érdekel, viszont nagyon oda vagyok a hosszabb hajért, persze nembaj ha valakinek rövid haja van, sok rövid hajú pasi tetszik ^^ és lehet h furán hangzik de azt sem szeretem ha pl egy pasinak van egy hatalmas szemölcs az arcán :c meg hát legyen ápolt.

Belsőre nem kell, hogy olyan hűdenagyon kedves és cuki legyen, de azért ne legyen bunkó, legyen vicces, megértő és azért ne legyen buta ^^

2012. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

de a f*szom, hogy belsőre "álom pasi" vagyok, de ha oda kerül a sor, akit szeretnék 100, hogy nem kellenék neki a külsőm miatt :DDDDD

18/f

2012. okt. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves 6.!

miért, milyen a külsőd, hogy annyira nem kellesz a csajoknak?! :D

(3. voltam)

2012. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kb 170 cm, kb félhosszú (szószerint)sötétbarna haj, barna szem, 56-58 kiló, de tök mind1 mennyit eszek hízni nem tudok és igazság szerint nem is szeretnék :D, az orromtól kis híján 90°-ot bezárólag van egy objektum, amit szemöldöknek nevezünk s ezt Isten szimmetrikusan tükrözte a túloldalra is.. nem tudom még mit írhatnék vagy hogyan úgy is mindenki máshogy képzel el:P de hát valamikor biztos megtalálom azt a bizonyos vkit csak igyekezhetne :D nekem meg több önbizalom kéne xd
2012. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Hát én egy érdekes kategória vagyok. Imádom a sapkás, bőgatyás srácokat, tehát a hip-hop-os beütésűeket, valahogy mindegyik tetszik. A baj az, hogy nekik viszont nem tetszem én... Alapjába véve a sötétszemű fiúkat szeretem, mégis vonzanak a kékszeműek, de a zöldszeműektől elalélok:)

Belsőleg: legyen humoros, megbízható, kedves, de legyen férfi, amikor kell.

2012. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem nincs olyan ember aki tökéletesen meg lenne elégedve önmagával c:
2012. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!