Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék ismerkedni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni ilyen lányokkal?

Figyelt kérdés

28 vagyok, magas, jóképű... Még sosem csináltam ilyet, eddig "jókisfiú" voltam normális kapcsolatokkal, de most csak szexet szeretnék. Bulikba ritkán járok, meg ott a lányok szerintem tőlem kapcsolatot akarnának, rendes srác vagyok, egy éjszaka után azt hinnék, h. járunk.

Csinos, szép, és tudom, h. hülyén hangzik, de nem r. bancokat keresek. Hol találhatnék partnert?


2012. okt. 22. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
mi változott benned, hogy most ilyen "kapcsolatot" szeretnél? ha ezt megértjük könnyeben tudunk segíteni.
2012. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Totális ellentmondásokat látok a mondataidban..neked nem tűnik fel?
2012. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Milyen ellentmondásokra gondolsz?


Mi változott bennem? Hmmm, nem is tudom, valahogy most nincs "kedvem" kapcsolatot kialakítani, annyi a maszlag csaj, hogy nem akarok időt, pénzt , energiát fordítani, míg találok egy normálisat.. Kicsit már belefáradtam... Valagogy a szép, rendesnek tűnő lányokról kiderül, h. nem normálisak.

De mindegy, most csak szexet akarok.

2012. okt. 23. 00:36
 4/5 anonim ***** válasza:

ha csak szexre kell, nem mindegy, hogy ribanc vagy sem? egy "normális" csaj egyáltalán bele megy ilyesmibe?

szerintem legegyszerűbb ha végig lapozol pár szexpartner kereső oldalt, ott vannak szép, igényes lányok is akiknek ez a "munkájuk".

2012. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ez könnyen megoldható....én pl. újvárosi vagyok és bal2ben (rockkocsma) mindig van pár jó nő...és nem feltétlenül ribanc mindegyik :))

egy kis pia és meg van oldva minden :D

ideje lenne bulizni,barátom;DDD

2012. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!