Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ai nagyon tetszik nekem,nem nagyon tudja de néha szokott olyna jeleket küldeni amiből én is értem hogy tetszem neki.

Csak volt pár oylan dolog ami után már nem úgy gondol rám.

Mintha csalódott volna bennem.

De azóta én sem beszélek vele,mert annyira szégyenlem magam előtte hogy nem vagyok képes beszélni vele,pedig ő nem mondana semmit,mert mikot múltkor is találkoztunk od ajött hozzám de én nem voltma képes vele beszélni.

Szóval először is volt egy olyan eset hogy többen megfogták amellem,(ruhán keresztü) és ő is egyébként aztán meg mondta hogy ezt nem kellet volna hagynom..stb.

Aztán haza is kísért és akkor is olyan bunkó volt velem.

Aztán legközelebb meg egy srácal csókoloztam,kb így egész este.( jó most jön majd hogy miért tettem mikor ott van Ő)

De mikor megjelentek akkor nem voltam képes arra hogy ő is lássa azt hogy egy másik sráccla smárolok.De szerintem emgtudta.

És tudom hogy érdekeltem, csak ezek után annyira félek hogy elítél.Pedig nem mert nem ilyen vagyok.

de a helyzet az hogy esélyme sme volt vele erről beszélni.



2012. okt. 23. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
AZt hogy jó lenne megsz*patni téged utánna ott hagyni a francba mint macska a szarát
2012. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem tart kimondottan erkölcsösnek, ha hagyod, hogy többen megfogják a melledet, illetve smárolsz valaki mással, miközben ő tetszik neked...

Ha nem ilyen vagy igazából, akkor miért is viselkedsz így?

2012. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csajt én is nagy ivben kerülnék, mint Te..dugasd meg magad a várossal kiscsaj.
2012. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyen*
2012. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudtad, hogy a falu ribancát mindenki csak megdugni akarja?
2012. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nő(elnézést! fiatal tinilányokra gondolok itt)=paradoxonok sorozata.

Sokan megfogták a mellem, smároltam egy másik sráccal.---> de egyébként nem vagyok olyan. Kezdem megérteni bizonyos tinilányok gondolkodás meneteit.

Gyertek fiúk megfoghatjátok. De egyébként nem szeretném

"Smárolok ezzel a 'helyes' sráccal de ott van az akit kedvelek de úgyse lát és ez olyan jó, de nem akarom"

2012. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ViaSayers válasza:

Én is csak azt tudom mondani, amit a többiek: ha nem ilyen vagy, akkor miért viselkedsz így? Mert ez az elvárás a tinitársadalommal szemben? Nem elvárás, csoportos hülyeség. Bocsi, de ha ezt csinálod, akkor tényleg nagyon idiótán viselkedsz, és először magadon kéne változtatnod ahelyett, hogy az ő gondolatait akarod kitalálni.

Viselkedj következetesen. Ülj le, gondold át alaposan, hogy jelenleg milyen az életed, milyen a felfogásod, a barátaid, az egész környezeted. Ha arra jutsz, hogy vannak benne ellentmondások, kétszínű barátok/barátnők, értelmetlen dolgok, amiket csak azért csinálsz, mert nem akarsz kilógni a sorból, akkor egy megoldás van: VÁLTOZTASS!

Én egész életemben kívülálló voltam (14 éves koromig lúzer, utána túlzottan szabatos és nagypofájú), utáltak is sokan miatta, de úgy gondolom, hogy jobban jártam így, mintha birka módjára mentem volna a többi után. Most van egyéniségem, véleményem, világképem, értékes barátaim, meg minden, ami egy normális, boldog élethez kell. Neked is valami ilyesmire lenne szükséged, és akkor nem viselkednél úgy, hogy az ellentmondjon a személyiségednek. Lehet, hogy még a kiszemelt srác is rádmozdulna.

Gondolkozz el rajta.


21/L

2012. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!