Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerintem kicsit túlkapta ezt a szex dolgot, mert állandóan arra utazik, de úgy hogy naponta 3-4szer minimum lefekszünk. Amikor meg nem tudok átmenni v ő nem tud átjönni mert dolgom van, akkor pedig bevágja a hisztit és h nekem nem is kell, pedig szeretem, de már sok az amit művel. Hogy mondjam meg neki h visszavehetnénk dugás terén? Sokat kivesz belőlem is, ráadásul sajnos ő a dominánsabb a kapcsolatban... azért is itt kérek tippet. Kösz a z értelmes válaszokat előre is

2012. okt. 23. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hany evesek vagytok?
2012. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindjárt sajnállak.
2012. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
örülj neki!ha nem megy szólj és besegítek, leveszek egy kis terhet a válladról!
2012. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát basszus az ilyen csajokon ne változtas...most pl más pasi ilyet keres te meg nem tudod kiélvezni a csajt dobd ki...a csaj szexelni szeretne te nem legtöbb nő nincs oda szexért akkor találsz olyat aki nem napi 3-4 akarja hanem heti 2-3 ha neked az jó.!dobd ki nem illetek össze.
2012. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jó persze énis komálom a szexet, jó is, csak egyetemre is járok, már mindjárt végzek diploma munka stb, televagyok állásajánlatokkal meg interjúkkal, Szal nem mindig van ám erőm ilyenekre :D
2012. okt. 23. 15:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe az Anal intruder 3000-et (nem hiszem hogy létezik). Pihenhetsz te is. Egyébként Férfiak vagyunk és hayg ne sajnáljunk már.
2012. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ami azt illeti az intrud mint behatolni az olyan fajta behatolás, mint amikor egy egység behatol egy épületbe, katonák elfoglalnak valamit. Amire te gondolsz , a penetrate igéből származtatódik. Matyikám..... :D
2012. okt. 23. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Napi 3-4 és együtt sem laktok? Ez fizikailag kivitelezhetetlen, hacsak nem a szomszédod és egy suliba/munkahelyere jártok.



Lehet hogy a minőségre kellene rámenni a mennyiség helyett. 1x kéne jól megcsinálni :)

2012. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én tökéletesen megértelek, én is dugok napi 3-4et, szeretem is de van amikor már fáj. én szeretek sokat dugni, de ha nem bírom, akkor szólok és nincs belőle baj.
2012. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja még egy tipp: hagyd, hogy ő is dolgozzon. ne add magad könnyen, lovagoltasd, szopasd, ettől jobban felizgul meg neked is jobb, hogy passzív is lehetsz. azt viszont ne hagyd, hogy a fényesnek tűnő előmeneteledben akadályozzon. ha egy csepp esze van, megérti, hogy akkor is szereted, ha nem áll fel vagy, ha egy nap csak két menet van. ja és programokat kell szervezni, amitől fárad.
2012. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!