Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom rengeteget dolgozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom rengeteget dolgozik, és esténként már nincs ereje szexelni, pedig én igényelném rá!? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Együtt élünk ,és sajnos a nemi életünk nem valami fordulatos. Kb heti egy max kettő szeretkezés van.

Ő neki elég,de nekem nem.Autó illetve motor szerelő és egész nap a műhelyben van a munkatársaival..Haza jön este holtfáradtan,tiszta olaj mindene és megvacsorázunk aztán megfürdünk...Tévézni szoktunk..

Értem én,hogy elfárad meg minden,de akkor is egy kicsit megerőltethetné magát..

Szeret engem meg én is őt. A hétvégékkel nincs baj,mert akkor általában "életerős"!

Megcsalni,nem csal meg...Az képtelenség..

Elhagyni nem szeretném ez miatt,de nem is mehet ez így tovább...Sajnos ilyen vagyok,nagy az igényem rá...Mit tegyek?

Én 21/N ő 23/F


2012. okt. 23. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így vagyok ezzel.A sok munka kifáraszt.A barátnőm elmondta ezt a dolgot,és erőltettem is magam.Az első alkalmakkor húztam is a számat.De a heti 3-4alkalom még is több mint az egy kettő :)

Mond el neki ezt nyugodtan

2012. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Te dolgozol??

Például te is dolgozhatnál egy műszakban és ő vállalhatna kevesebb munkát.

Máris megoldódna a dolog.

2012. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szia!Nalunk is ez van.Heti 1-2 alkalom.Probaljatok meg beszelni.Sajnos a faradtsag miatt van.Ezert szerintem seszakits vele,inkabb beszeld meg vele:)
2012. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
24f
2012. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Dolgozok,bár nem fizikai munkát,hanem bolti-eladónő vagyok
2012. okt. 23. 22:18
 6/13 anonim válasza:
Es beszeltel a baratoddal, hogy tobb szexet igenyelsz?24f
2012. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele erről ?
2012. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen,többször is..Ő azt mondta,hogy majd megpróbál mindent,de ebből sajnos nem sok minden jött össze..
2012. okt. 23. 22:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha este hazaér és persze nagyon fáradt, miután megfürödtetek, masszírozd meg erotikusan, vagy próbálj sztriptízelni neki, valamivel próbáld vizuálisan felpörgetni, vagy új szexi fehérnemű, esetleg szeretkezzetek reggel, mielőtt munkába megy. Erőltetni tényleg kár, gondolom fordított helyzetben te sem szeretnéd, hogy erőltesse. Sajnos ez sztem a legtöbb kapcsolatban előfordul, teljesen érthető is. Gondolom sajnos nincs is kilátásban, hogy kevesebbet kelljen majd dolgoznia, esetleg maszturbálj hétköznapokon és érd be az együtt alvással, hétvégén pedig éljétek ki magatokat.
2012. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

XXI. századi probléma.

Nem lehet "okosnak lenni"...

Legyél toleráns, minek, lehet csak maga, vagy majd (ne adj Isten) idővel kiderül, hogy csak maga miatt melózik annyit, Te meg iszod a levét.

Kissé egyenes leszek, az élet tapasztalatom remélem mentség lenne erre, előre is elnézést kérek mindenkitől! A lényeg az Ő igénye most a szoba a kocsinak, fehér kerítés, Neked pedig a több boldog óra, magyarul nem illetek össze.

Most nem akarod elhagyni mert..., ez nagyon szép dolog és, ha tudok segíteni ebben, segítek is Neked, igazán nemes tett, de csak gondolod végig, most nem vagy kielégítve, később "még több gond", terhesség, szülés ami olvass utána, megint szexmentes időket hoz. Szerintem egyenes úton haladsz jelenleg, a hatalmas ajtócsapkodás után, egy fájdalmas gondolathoz: "Mennyi évet elpazaroltam."

Amit itt leírtam csak az én véleményem, akár hülyeség is, tehát:

Beszélj Vele!!!

Mutasd meg a válaszom, a többiekét! Hidd el, még nem láttalak, de biztos vagyok benne, hogy nem hasonlítasz a strucchoz...

Szép estét!

2012. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!