Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek pedofil oldalak?

Figyelt kérdés
Beírtam a google-ba, hogy "nudist" erre egy olyan oldalt találtam, ahol pucér kislányok, fiúk képei vannak. Szerintem ezek pedofil oldalak, hogy hogy fent lehetnek a neten? Ráadásnak az első oldalon dobta ki!

2012. okt. 24. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem, amit linkeltél, de én max egy kettőre mondanám, hogy nincs 18, a többire simán...úgyhogy szerintem nem pedofil oldalak. A pedofilok amúgy is inkább a kisgyerekekre élvezkednek, 5-6-7 évesekre, nem a tinikre. Szóval max szégyen, hogy egy tini fent van meztelenül, de ettől még nem pedofil, aki megnézi.
2012. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nem az a célja,de bele lehetne kötni,,
2012. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azért zavarna hogy mellettem ott lóg másik 5ember fa-sza

..bár a sunák miatt jólenne,ha dugnak is..

2012. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát én gondolom, hogy nem azok az emberek nézik, akik a nudista életvitel iránt érdeklődnek. :S
2012. okt. 24. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért? Te is úgy találtál oda...
2012. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én nudista csajokról akartam nézni képeket ( ha már itt tartunk, nem tabu a téma ), de amúgy még csak bele sem gondoltam, hogy 18 év alatti lányok/fiúk képeit fogom találni!
2012. okt. 24. 15:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Más sem gondolja, így téved oda. Fogalmam sincs, hogyan keres egy pedofil, azt sem tudom, vannak-e gyerekekről meztelenek képek, de tutira nem a nudistákat fogja nézni, hiszen oda elvileg felnőttek járnak.
2012. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem egy pedofil nem így keres h "nudist"


esetleg így "nude children"

2012. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"...hiszen oda elvileg felnőttek járnak."


Na ez egy jókora fasság volt barátom.

2012. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!