Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Azt fogják hinni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt fogják hinni, hogy pedofil vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves lány akivel nyáron találkoztam és jófej volt. Csak haverok voltunk de nagyon bejövök neki és többet akar de én nem mert túl kicsi meg amúgy is. Kb 1 hónapja találkoztam vele egy buliban ahol full részeg volt, mászott az ölembe meg le akart szopni de inkább hazavittük. Most meg azt mondja, hogy ha nem járok vele akkor azt fogja mondani hogy én zaklatom őt. Hogy lehetne vele beszélni vagy mit csináljak?

25/F


2012. okt. 20. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel amikor ezzel zsarol. Diktafon vagy mobil.
2012. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan beszélgess el vele, és természetesen vedd fel, ahogy szabadkozol, mondod hogy nem akarsz semmit és nem is történt semmi. Legyen a kezedben egy bizonyíték, ha meghülyülne. Utána hanyagold.
2012. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vigyázz vele! Ahogy előbb írták, szerezz bizonyítékot. Tudok olyat, aki éveket húzott le, mert egy kiscsaj bosszúból azt állította, hogy megerőszakolta. Miután az állítása szerinti történet után hetekkel állt elő és ő is 15 éves volt, a bíró elfogadta.
2012. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valahonnan mindenképpen kérj segítséget!
2012. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Basszus már a lányok erőszakolják meg a srácokat! Elképesztő!
2012. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dr. Török József válasza:
Azt akkor k.rva jól fogják hinni
2012. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kúrd meg úgy hogy egy életre elmenjen tőled a kedve, de előtte szerezz bizonyítékot erre.
2012. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

ma 21:23


Nálad a pont!!!

2012. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!