Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék?

Figyelt kérdés

Az biztos, hogy a férfiakhoz vonzódom, volt már barátom. :)

15 éves korom óta ezen agyalok. Már akkor is elnézegettem egy-egy dögösebb csajt, de mostanában egyre többször azon veszem észre magam, hogy az előttem álló lányok hátsóját bámulom, vagy hgogy elmélázok azon, hogy milyen jó alakjuk van. Sőt, önkielégítés közben is szoktam lányokról fantáziálgatni.

Tudom, ki kéne próbálnom magam, de hát nincs túl sok szexuális tapasztalkatom, össz-vissz pettingig jutottam, azt is a volt pasimmal.

Lehet, hogy biszexuális vagyok, vagy csak hormonok okozta kíváncsiság?

17/L



2012. okt. 24. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Honnan jön ennyi?
2012. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért, gyorsan gépeltem, és lusta voltam visszaolvasni. :$ :D
2012. okt. 24. 21:42
 3/14 anonim ***** válasza:

Biszex vagy.


Jönnek majd olyanok, akik azt mondják, hogy jajj csak kíváncsiság, meg ki kell próbálni. Lehet sokféle definíciót felállítani, hogy ki biszex. SZERINTEM az biszex, aki életében már vonzódott szexuálisan mindkét nemhez.Akkor is, ha 20 éve, akkor is ha csak ugyanolyan neműhöz.

2012. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem biztos hogy biszexuális vagy,szerintem sok nő fantáziál ilyesmikről köztÜk én is :)
2012. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

21:43 És akkor szerinted mit jelent a biszexuális????


Wikipedia:

"A biszexuális kifejezés azokat jelöli, akik mind a saját nemük, mind az ellenkező nem képviselői iránt érezhetnek szexuális vonzalmat, vagy szerelmet, romantikus vágyakat."

2012. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#1.: már mint biszexuális? Passz, nem tudom. Kezdik fölvállalni magukat. Vagy talán helyesebb, ha úgy mondom, hogy kezdjük fölvállalni magunkat. :) Nem hiszem, hogy ebben lenne bármi elítélendő is, elvégre senki se tehet róla, milyennek születik.
2012. okt. 24. 21:45
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól mert magyarázkodtok és nem nevezitek nevén a dolgokat, mert "féltek" a """címkéktől""", attól még ugyanúgy biszexuálisok vagytok.


Nekem egy másik férfi látványa vagy rossz vagy semleges érzést vált ki.

2012. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
21:45 tudom mit jelent a biszexuális,de szerintem ha csak fantáziálok róla de nem tenném meg soha az nem ugyanazt jelenti
2012. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az pont ugyanazt jelenti...

És mi miatt nem teszed meg?

2012. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Gondolom a társadalmi elvárások miatt. Az számít normálisnak, ha valaki heteroszexuális, pedig ha belegondolunk, már az ókori rómaiak között is voltok homoszexuálisak is.

Van valami az egyik előző válaszban, miszerint félünk a megbélyegzéstől. Senki se akar kirekesztett lenni...

2012. okt. 24. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!