Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért ribanc lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezért ribanc lennék?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, szeretek táncolni, sőt imádok! Ritkán járok el szórakozóhelyekre, de akkor szinte csak táncolok és éneklek. Nyilván vannak akik akkor ott megpróbálnak "udvarolni" de mindnek kiadom az útján. Nem öltözöm feltűnően, mindig farmerban vagyok, lapos cipőben meg egy atlétában... Nem volt még barátom, első csókom sem és ebből lehet sejteni hogy szűz vagyok. Mégis visszahallom, hogy mekkora ribanc vagyok, mindenkinek megvoltam. Rossz érzés, mert nem így van. Aggassák azokra ezt a jelzőt, akik azok!
2012. szept. 23. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
a kifejtésben nincs (!) kérdőjel! válaszként: most ezért nem lennél ribanc.
2012. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De manapság ilyen népszerű lett szórni a ribanc jelzőt, mindenkire?
2012. szept. 23. 12:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Hallod ez mindig igy van!!!aki nem ribanc arrol terjesztik g o az azert mert irigyek es feltekenyek ra.aki meg kb 10pasival volt meg lekapja oket csak ugy arrol senki nm mondd semmit!tapasztalat en is ilyen vagyok.persze nm szuz mert eletemben volt egy 1eves kapcs akkor vesztettem el annak vege lett volt akkor 2masik baratom oket nm szerettem ugy ezert nm fekudtem le veluk.azota van egy uj baratom vele 3eve egyutt vagyok.es bulikban pont olyan vagyok mint te es hallom h milyen ribanc vagyok meg sztorikat talalnak ki a csajok mikozben eletemben nm csaltam meg a baratom meg semmi nm igaz...en mar letojom az egeszet.de van osztarsnom mindenki tudja h mekkora ribi de senki nm mondta meg ra..
2012. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy a tényleges ribancokról senki nem beszél így... Mert biztos sunyizik, meg tagad mindent amit csinált előző este... De nagyon kiborító...
2012. szept. 23. 12:36
 5/8 Mókusgyilkos ***** válasza:

egy 1xű definícióval elmagyarázom:

jó nő aki mindenkivel le fekszik.

hülye qrva aki mindenkivel csak velem nem. :D

na most mivel szűz v így még senkivel se feküdtél le ezért az alsóbb rendű állatoknak az jön le h mindenkivel csak vele nem így ribizli bokor [v az fán nő? v földön?] leszel nekik.


ettől persze még nem vagy ribanc. ha meg amúgy a flegma flörtölgető tucat csaj lennél [ami gondolom nem v. vagy ha mégis nem lenne túl rendes kapásból ezt feltételeznem :D] akkor a helyes jelző a "szűz qrva" lenne és nem a ribanc de mint mondottam nem feltételezem ezt.


tegyél rájuk magasról barátaid barátnőid tudják h nem v az és ha akad vmikor olyan pasi akivel kölcsönös a vonzalom / tetszés / egymásba estetek stb stb akkor ő totálisan le fogja szrni h mit mond a sok barom.

2012. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jobb ha hozzászoksz nincs mit tenni :) Én is imádok táncolni, mi sem ücsörögni megyünk a barátnőimmel hanem bulizni! Sőt műkörmöm is van,magassarkúban is vagyok mindig és szoliba is járok...na ez már bőven elég...meg sem kellene mozdulnom ahhoz , hogy r@banc meg k@rva legyek :)

Ne törődj vele:)

2012. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A férfi véleménye a nőről:

1, Jó nő aki lefexik velem.

2, Rossz nő aki ezt pénzért teszi.

3, Ribanc az aki a barátommal lefexik de velem nem!

2012. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os!Ezaz,megmoccannod sem kell,ne csodálkozz,ha leribancoznak.
2012. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!